Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az zaklatásnak minősül, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az zaklatásnak minősül, ha valakinek a bocsánatára hajtok?

Figyelt kérdés
Ha azért keresem és teszek azért, a személyért, hogy megbocsájtson (itt értem azt hogy megalázkodom, elviselem a sérelmeket amiket haragjaban mond) akkor az tekinthető zaklatásnak?

2016. máj. 12. 09:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kíváncsi rád, és ezt egyértelműen jelezte, akkor igen, átmehet a dolog zaklatásba.
2016. máj. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jó hát most nyilván aki meg lett bántva nem akarja látni azt a személyt... De egy az, hogy mindent meg lehet bocsátani és helyre lehet hozni én ugy gondolom. A másik meg ne hogy már olyan világban éljünk hogy ha valakit megsértenek, megbántanak, akkor ne lehessen helyrehozni, mert az már zaklatásnak minősül. Akkor sem ha a másik fél nem úgy gondolja hogy meg akar bocsátani.
2016. máj. 12. 09:56
 3/17 anonim ***** válasza:
Igazság néha fáj-tartja a mondás,de ezt talán úgy kéne felvenned hogy kivéded az ami általad nem igaz! De te mit is tettél ennek ellenére? Nem reagáltál a fél aki megbántott úgy van vele igaza is volt
2016. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az ilyet nem lehet kierőszakolni :-P Ha ő meg akar bocsátani, akkor megbocsát! Az, hogy te ezért tepersz és nem hagyod ezzel békén, az az én szememben zaklatás lenne.
2016. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot kérni lehet, de nem várhatod el, hogy meg is bocsásson, az már az ő szabad döntése, amit neked tiszteletben kell tartanod.
2016. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"mindent meg lehet bocsátani és helyre lehet hozni én ugy gondolom. " - te így gondolod, de hát én meg nem.

Sőt, ahogy látom elég sokan szintén nem.


A zaklatásnak az indítéka lényegtelen a BTK szerint, de egy őrült asszony, Magyarországon 2 évet kapott 8000 körüli sms-ért.

Szóval csak módjával!

2016. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Úristen! Itt már egyre jobban a zaklatásról szólnak a hozzászólások. Úgy értettem hogy hiába haragszik rám és nem bocsájt meg nekem, de azért nem fogok 8000 sms-t küldeni neki, hanem bocsánatot kérek tőle, meg próbálok a kedvébe járni vagy olyan dolgokat tenni amivel hamarabb el tudná felejteni a köztünk lévő konfliktust.
2016. máj. 12. 11:01
 8/17 anonim ***** válasza:

"Az zaklatásnak minősül, ha valakinek a bocsánatára hajtok?"


igen. tapasztalat.


23f

2016. máj. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"amivel hamarabb el tudná felejteni a köztünk lévő konfliktust"


Ahhoz a bocsánatkérés kevés. Én úgy vagyok ezzel, hogy ha konfliktus van, akkor a kapcsolatBAN igyekszem kezelni, ott megadom a lehetőséget. De ha odáig fajul a dolog, hogy szakítunk, akkor az már azt jelenti, hogy nem fogom tudni megbocsátani, továbbléptem. Az exemnek például számtalan lehetőséget adtam, hogy a kapcsolatunkban rendezze a felmerülő konfliktusokat. Aztán eljött az a pont, amikor elfogyott a türelmem, szakítottam, onnantól már mondhatott bármit, nem érdekelt. Kapott 100 esélyt, nem élt vele, ezért nem adtam még 101.-et is.

Számomra ez alapvetés, hogy addig kell orvosolni a problémákat, amíg együtt vagyunk. Szakítás után pedig emelt fővel távozni.

2016. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9. válaszoló:

Én egy esélyt sem kaptam h megoldjuk a dolgokat, pedig úgy gondolom hogy velem bárki meg tud bármit beszélni és általában problémamegoldó vagyok.

Én megértem hogy haragszik rám, amit tettem, biztos hogy én is haragudnék, de én adnék megegy esélyt a személynek és ha akk sem bizonyít akkor végleg mellőzném a jelenlétét.

2016. máj. 12. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!