Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexi anyuka. Milyen nő jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexi anyuka. Milyen nő jut eszetekbe, ha egy munkahelyről valakit így emlegetnének?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 09:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
Alacsony, barna bőr nagy kerek mellek és fenék
2016. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Sztem 5 percig sem tartana bepasiznom, pedig 35 éves 2 gyerekes anyuka vagyok boldog párkapcsolatban :-D"


Én meg 45, és nekem sem. Szóval van még időd :D

2016. máj. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

van ám itt önbizalom kérem szépen :D vagy én élek rossz helyen, vagy itt kamuzik mindenki azt amit akar, kevérs 35-ös nőt ismerek akinek hipphopp akadna minden ujjára :D ( sőt inkább olyanokat ismerek, akiknek egy sem akad, max dugópartnernek ) 45-ösből meg pláne nem ismerek, max 1-et de ő is a közönséges viselkedésével vonja magára a figyelmet.

amúgy a szexisséget miért zárja ki ha szinte csak a gyerek körüli dolgokról tud beszélni? akkor már nem szép a haja, vagy nem csinos a ruhája, vagy kövérebbnek tűnik ha elmeséli mi történt tegnap a gyerekkel a játszón? :D

2016. máj. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mit nem lehet azon elhinni, ha vki 35-45 évesen, több gyerek után is jól néz ki???

Én bepasizásról írtam, nem házasságról! Azért egy csúnya, kövér nő nem biztos, hogy hipp-hopp találna akár még egy dugópartnert is :)

Elég sok kisgyerekes barátnőm, ismerősöm, kolléganőm van, akik ugyancsak csinosak, ápoltak, igényesek, nem hagyták el magukat és nők, sőt emberek maradtak, bármiről el lehet velük beszélgetni, nem csak a gyerekekről.

Amúgy ez utóbbi sokat számít, de nem a külsőnél. Egy szexis nő sem csak a külsőségei miatt az, hanem a kisugárzás, önbizalom, intelligencia is sokat nyom a latban, szerintem.

A férjem azt mondja, hogy ő akkor szeretett belém, amikor az első randinkon teljes természetességgel beszélgettünk a MotoGP-ről és a Forma1-ről és nekem is a Rossi és a Räikonnen a kedvencem :)

2016. máj. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
épp ezért lehet egy ducibb nő is szexi. a kisugárzása miatt. nekem pl azt mondják a kisugárzásom, az életfelfogásom, a közvetlenségem tesz szexivé, szimpatikussá. pedig messze vagyok a vékonytól. mint írtam azért "hihetetlen" hogy egy 45 éves nő annyira kelendő, mert az én ismeretségi körömben nem igazán kapkodnak utánuk, pedig ismerek ennyi idős szingli nőt és férfit is, évek óta egyedül vannak, ezek szerinte nem nagyon kelendők :D pedig egyik sem csúnya, vagy kövér. ennyi idősen ha talál is, tuti nem normálisat. vagy olyat aki anyucival lakik még mindig, vagy olyat aki elvált, gyerekei vannak ( nekem ilyen férfi már alapból nem is kéne) vagy olyat ahol épp ő a 3.
2016. máj. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!