Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli lányok/nők, ti sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok/nők, ti sokszor vagytok magányosak?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyok szingli és az is szeretnék maradni még(kivéve,ha megismerek valakit,akivel járnék:),mert nagyon fiatal vagyok és nem látom értelmét egy kapcsolatnak most.Viszont passzív féléven vagyok az egyetemen(másik szakra készülök)és így sokat vagyok itthon,egyedül.Ilyenkor nagyon vágyom emberek társaságára,ráadásul kicsi faluban élek,itt nem lehet ezt megoldani :/ Vannak barátnőim,de nyilván velük sem lehetek minden nap.Járok edzeni,bulizni,de amikor itthon vagyok,nagyon magányosnak érzem magam.Hogy küzdjem ezt le?

20L



2016. máj. 12. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Felmész egy chat oldalra, kiszemelsz valakit és beszélgetsz vele naponta, két naponta. Vagy innen beszélgetsz valakivel és megpróbálod megismerni ( ne engem :D), vagy új barátság lesz belőle vagy nem. És ezzel is telni fognak a napjaid és ismerkedni mindig jó dolog!
2016. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
somogy?
2016. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31 évesen vagyok szingli, de soha nem éreztem így magányosnak magam. Mondjuk biztos az is sokat számít, hogy gyerekként is sokszor voltam egyedül, mert nem tartoztam a népszerűek közé, engem inkább csúfoltak, vagy egyszerűen csak levegőnek néztek anno, aztán hozzászoktam az egyedülléthez, és megtanultam így is lefoglalni magam, és így is eljárok ide-oda, ha valamihez kedvem van.
2016. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok, még nem volt kapcsolatom, mert nem találtam olyat, akivel ugyanazt akartuk volna vagy kölcsönösek lettek volna az érzéseink. Viszont elég gyakran érzem magam magányosnak, sokszor - főleg esténként - úgy érzem, annyira hozzábújnék valakihez, akivel biztonságban érzem magam. Vagy például ha romantikusabb helyen vagyok, szintén érzem, hogy milyen jó lenne valakivel itt összebújni, megcsókolni vagy csak kézen fogva sétálni, stb. Nálam ilyen téren jelentkezik a magányosság-érzés, általában naponta előjön valamikor, valami kapcsán.

20/L

2016. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess barátnőiddel chat-en vagy valami hasonló, nem muszáj élőben találkozni velük :). Nekem sincs párom már egy ideje, én is nagyon magányos szoktam lenni. 21/L
2016. máj. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néha eléggé magányosnak érzem magam. 8 hónapja vagyok szingli. Ismerkedte ez idő alatt, meg is fogott egy srác de túl bonyolult lett volna belevágnunk. (túl sok mindent kellett volna felborítanija miattam én meg nem hagytam). Hiányzik egy társ, napközben még el is foglalom magam, de este ott a tudat hogy senki nem vár a családomon és barátaimon kivül. Elég sokszor magányos is vagyok emiatt, valamint sokat nehezít azon hogy magabiztosabb legyek.
2016. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!