Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ez mennyire lehet gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ez mennyire lehet gáz a jövőmre nézve?

Figyelt kérdés

Eddig 5 pasival voltam abból kettő kapásból mondta, hogy túl szűk vagyok és annyira fáj neki, hogy ki kellett vegye és itt abba is maradt a történet. + volt kettő olyan aki szintén mondta, hogy szűk vagyok de nekik nem fájt és normálisan ment végül a dolog.

Felfoghatatlan számomra, hogy most komolyan ettől kell féljek mindig nehogy fájjon a pasinak és abbamaradjon az egész?


2016. máj. 12. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, legalább nem akarnak majd s.ggbedugni "hát mer' az szűkebb!" - felkiáltással.
2016. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem örülök mert így előre se akarják nemhogy hátra
2016. máj. 12. 18:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Figyu.. Vannak olyan pasik, akiknek vékony odalent, őket biztos nem fogja zavarni.

Nekem inkább az a tippem, hogy egyik se tudott úgy felizgatni, hogy benedvesedj rendesen. Mert ha ez meg lett volna, akkor nem fájt volna nekik a behatolás. Ne hibáztasd magad és pláne ne gondold azt, hogy nem lesz emiatt pasid.

2016. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerinted is túl szűk vagy? Nem lehet, hogy nem voltál kellőképpen felizgulva?
2016. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3 az a baj, hogy ha vékony azt meg én nem érzem, voltam már olyannal és mintha bennem se lett volna semmit nem éreztem, pedig a nedvesedéssel nincsen gondom sőt nem szeretem, hogy hamar nagyon nedvesedek zavar rendesen
2016. máj. 12. 18:36
 6/10 90-ben született F.. ***** válasza:

Ilyenről még nem is hallottam, hogy fájt a pasinak, mert szűk volt a csaj. Atya gatya.


Fordítva már igen. Exemnek sem volt kellemes a méretem, rá is ment a kapcsolatunk, de az, hogy 1 férfinek fájjon...nemár.

Tényleg maximum a nedvesség hiánya lehetett gond, de akkor te is ökölbe szorított kézzel csináltad volna végig az aktust.

2016. máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6 nem vagyok mazoista de nekem az a jó ha fáj mert akkor érzem a legjobban akkor élvezem igazán
2016. máj. 12. 18:46
 8/10 90-ben született F.. ***** válasza:
veled aztán tényleg érdekes lehet a szexuális együttlét
2016. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltál rendesen felizgatva és nem lazultál el rendesen.

Ennyi lehet a logikus magyarázat.

2016. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát furi az biztos. Én megkérdeznék egy nőgyógyászt. az már látott mindent.
2016. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!