Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le kellene küzdenem a vonzalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le kellene küzdenem a vonzalmam, viszont szorosan összeköt a munka, vajon jó vége lesz ennek?

Figyelt kérdés
Az egyik munkatársammal elég szoros az együttműködésünk a munkahelyünkön, kettesben kell aktívan együtt dolgoznunk bizonyos témákon, amit amúgy nagyon élvezünk, jól kijövünk, mostanában heti egyszer sportolni is eljárunk együtt munka után, és azt vettem észre magamon, hogy egyre jobban vonzódom hozzá, mi több, szerintem ez kölcsönös. Igazából vonzalmam elsősorban intellektuális jellegű, mert nem vonz a teste, de azért néha elábrándozom róla, mikor mellettem ül, hogy milyen jó volna, ha összeérne a vállunk... A bibi csak az, hogy otthon feleség és baba várja. Visszafogom magam, nem kezdek ki vele, de azért nehéz. Felmondani, vagy dobni a projektet biztosan nem fogom emiatt, szóval még év végéig biztos eltart ez az állapot, hogy egymás szoros közelségében dolgozunk együtt. Bármennyire is próbálkozom jókislány maradni, valójában nem bízom magamban. Attól tartok, ha sokáig marad ez így, előbb-utóbb összegabalyodunk, pedig nagyon nem lenne jó. Ti meg bírnátok állni a helyemben? (Én szingli vagyok, ő a házas.)
2016. máj. 13. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Van aki szereti h van gerince.Rajtad múlik.
2016. máj. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz, kell a kijózanítás, igazad van. jöhet még.
2016. máj. 13. 07:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Barmi is alakulna ki koztetek te veszitenel..jo elore atgondolni az ilyen szituaciokat..tudnal-e szereto lenni, milyen ember vagy, menne-e neked a kapcsolat erzelmek nelkul, elviselned-e, hogy masadik helyen legyel..veszelyes jatek az ilyen. Tapasztalatbol irok. Az elejen en is azt hittem, hogy milyen jo erzes, feldobja a napjaimat, aztan erezni is kezdtem iranta..aztan en ugy dontottem visszalepek a fenntiek miatt, meg igyis nehez volt, hogy semmi sem tortent..mind toled fugg es a szemelyisegedtol..viszont megertelek, tenyleg iszonyu nehez visszafogni magad ilyen szituacioban..az onkontroll az segit..szerintem alaposan gondold at, barhogy dontesz..
2016. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Simán le lehet küzdeni, önkontrollnak és gerincnek hívják.. attól vagy ember, hogy nem mész az ösztöneid után, ha tudod, hogy az helytelen.


Egyébként te tudnál vonzódni valaki olyanhoz, aki hajlandó lenne megcsalni a kisgyermekes feleségét? Nálam abban a pillanatban megszűnne férfinek lenni, nem tudok gerinctelen emberhez vonzódni.

2016. máj. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát ez az önkontroll dolog nem igazán jött össze...

azóta összejöttünk, szerelmesek vagyunk, ő pedig mihelyst tud, költözik, és boldogan élünk, amíg meg nem halunk.

hát ez lett.

2016. máj. 25. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!