Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esős napokon miket lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esős napokon miket lehet csinálni, itthon ülni nincs kedvünk?

Figyelt kérdés
Az ország közepén.
2016. máj. 14. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Wellness? Élményfürdő + szauna + masszázs. Ezen kívül esetleg hétvégi bevásárlás, rokonok meglátogatása, biliárd/bowling a barátokkal.
2016. máj. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Parkban ulni esernyovel:-)
2016. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Színház, kiállítás, múzeum, mozi, kirándulás, meleg vízű strandra menni, étterem, cukrászda, sportolni menni.
2016. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Randizni. Kávézni, moziba menni
2016. máj. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Titusztitusz ***** válasza:
Menjetek el pl. sétálni...A közhiedelemmel ellentétben egész hangulatos tud lenni az esőben való séta,persze most nem özönvízszerü felhőszakadásra gondolok,hanem csak egyszerű,csepergő esőre...Most csak gondold el:Békésen andalogni a pároddal összeölelkezve egy jókora esernyő alatt,hallgatni az eső kopogását az ernyő tetején, élvezni a friss,páradús levegőt, és a kihalt utcák nyugalmát,közben nézelődni-beszélgetni,gondolatokba merülni...Hm...Hm...Szerintem próbáljátok ki egyszer...
2016. máj. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Titusz menjél te , noirmális ember nem szeret esőben kinn dekkolni...

Én ma rendet teszek, megfőzök, aztán ps3 Move-ezek :D Este lehet hogy elmegyek moziba, vagy kiveszek egy filmet és csinálok popcorn-t :)

2016. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Titusztitusz ***** válasza:
6-os...Ha van rá módom,szívesen szoktam tényleg esőben sétálni menni...Úgy,ahogy azt leírtam...Hát most csak gondolj bele:Ilyesmi lassan csepergő esőben elnéptelenednek az utcák,főleg sötétedés után,és így zavartalan nyugalomban lehet andalogni magamban,vagy a partnernőmmel,nyugodtan lehet nézelődni,beszélgetni,filozofálgatni az élet dolgairol,stb,stb...Napos időben meg ugyan hol lehet már nyugodtan végigmenni bármely utcán is? Lépten nyomon ismerősökbe botlik az ember,hol ez köszön rám,hol az,hol ezzel kell leállni locsogni néhány semmitmondó mondatot,hol azzal,tiszta stressz ilyenkor a séta...És az egésznek semmi hangulata nincs így...
2016. okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!