Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit lehetne a férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne a férjemmel csinálni kettesben itthon?

Figyelt kérdés

Ha magamban vagyok itthon, akkor ezek közül csinálok valamit: tanulok, olvasok, Youtube, rajzolok, festek, barkácsolok, számítógépes játékokkal játszok


Férjem ha egyedül van itthon: alszik vagy főz.


Ha ketten vagyunk itthon akkor a következő szokott történni:

reggel felkelünk 9-kor

-sütök tojást és vajas kenyeret csinálok, ekkor a párom közli hogy neki ez nem jó, így el kezd főzni ki tésztát és 1 óra alatt elkészíti a reggelit, amit 20 percig eszi

-közli hogy fáradt, mert túl sokat evett és visszafekszik aludni

-délután 3-ig tanulok, ekkor o felkel

-4-ig beszélgetünk, majd elkezdi készíteni a kaját, amivel 2 óra alatt végez

-kajálunk, majd mosogatás és ekkor van 7 óra

-tévénk nincs, ha neten keresek műsort vagy filmet, azt 20 perc után megunja, elkezd motoszkálni, nézni az időt, hogy menny van még hátra. A kreatív dolgokat nem szereti, számítógéphez nem ért, így a legegyszerűbb játékban sem jut el az első szintig, mert túl bonyolult neki a nyilakkal való irányítás.

-Ezután csak eltelik az idő addig, hogy lefekszünk


Ha jó idő van, akkor sétálni szoktunk vagy múzeumba menni. De itt is én nyaggatom, mert leginkább csak enne és aludna.



2015. júl. 26. 17:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%

"Ha magamban vagyok itthon, akkor ezek közül csinálok valamit: tanulok, olvasok, Youtube, rajzolok, festek, barkácsolok, számítógépes játékokkal játszok"



Valamit nagyon hiányolok. De mi lehet az..............

2015. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%
Ha ennyire unalmasnak találod, - ami nyilvánvaló a kérdésed alapján - akkor miért mentél hozzá ?
2015. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%
találjatok közös programot - vagy ne otthon - vagy otthon.
2015. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
58%
A férjed elég buta embernek tűnik a leírásod alapján, én inkább a váláson gondolkodnék, vagy eleve hozzá se mentem volna.
2015. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Estienne ***** válasza:
84%
Én is sokat alszok (8-9 óra) de azért ezt elég nagy túlzásnak érzem. A tv-s dolgot én mondjuk pozitívnak érzem ha saját döntés, én se nézek. De ha a kaja és alvás teszi ki a férjed életének 90%-át, abból még lesz probléma (vagy már van is)
2015. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
53%
Hasonló házasságból léptem ki másfél éve, azzal a különbséggel, hogy amikor összejöttünk, rengeteg közös programunk volt, kirándulni jártunk, utaztunk, moziba, színházba, koncertre jártunk, otthon zenét hallgattunk, filmeztünk, vagy órákat beszélgettünk mindenről. Aztán úgy 15 év elmúltával történt valami, amitől ellaposodott minden, már sehová nem mentünk együtt, otthon semmit nem tudtunk közösen csinálni, a páromat semmi nem érdekelte, nem kötötte le, amit én csináltam, hobbi, barkács, TV, számítógép, az zavarta. Egy darabig próbálkoztam, aztán feladtam.
2015. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
66%
Sok mindent csinálnék: közös fürdőzés, majd ágyba bújás úgy, vagy közös főzés, romantikus vacsora, szexis ruhák, +18as játékszerek, jelmezek :)
2015. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
94%

Uh hát mi a barátommal azt várjuk, hogy 4 év után legyen egy olyan nap, amikor ketten lehetünk csak a lakásban és végigszexelhetjük a napot, mert nem kell csöndbe lenni és a ház bármely részét kipróbálhatjuk stb...


Amúgy mindig lefoglaljuk magunkat. Filmek, számítógépes játékok, zenélés, közös punnyadás, kinti elfoglaltságok, medencézés (nyári szezonban) stb...

Nagyon szeretünk csavarogni is ketten pl: kirándulás, kis piknik, mozizás, strandolás, iszogatás másokkal.


Ha a játékoknak nem híve, filmezni sem szeret, akkor menjetek a szabadba és ott csináljatok valamit. Vagy küld ki füvet nyírni. Nem tudom. Ha van kedvetek menjetek el barátokkal valahova.

2015. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
72%
Bringázni, társasozni, néha elmenni moziba, hogy ne mindig otthon nézzetek filmet a PC-n, beszélgetni, aktfotózzon téged párszor, ezt közösen kiértékelni, elmenni sétálni, kiülni/beülni valahová, túrázni/sátrazni menni és ott főzni közösen, barkóbázni > aki eltalálja mindig vetkőzik a másik kicsit, és persze SZERETKEZNI orrvérzésig emiatt is, meg amúgy is. :D Elmenni egy-egy koncertre, néha kajáldába, hogy ne otthon csesszétek el az időt evésre. Meginterjúolni a másikat, ezt felvenni kamerára, aztán közösen visszanézni. :D Ilyesmik.
2015. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
59%
Ha jól értem, a kérdezőnek nem az a problémája, hogy nem tud egyedül kitalálni programot, hanem hogy a férjének nincs kedve semmihez, nem akar vele közös programot, őt kielégíti a napi több órás főzés, és a még több órás alvás.
2015. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!