Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a velem egykorú srácokkal nem akarok kezdeni mert?

Figyelt kérdés
Túl komolytalan hozzám, de a 25 felettiek pedig nem akarnak tőlem semmit mert a ,,lányuk lehetnek" :/ 22/L
2016. máj. 14. 14:56
 1/8 anonim válasza:
Hát ez elég fura, a legtöbb 25 feletti biztos nem ilyen. Én 20 vagyok, párom 26 lesz hamarosan.
2016. máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hihi :) Nálam 5-6 év különbségnél kezd kényelmetlen lenni, de azért 22 évesen már felnőtt vagy, csodálom, hogy a korod miatt utasítanak el.


24/F

2016. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat ezen en is csodalkozom.. nekem sosem volt velem egykoru baratom 5-6ev kulonbseg mindig volt.. most en 21 vagyok parom 29 es utban van az elso picikenk.. :)
2016. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A ven kecske is megnyalja a sot, szoval biztos nem a korod miatt nem erdekled oket. Inkabb az lehet a gond hogy nem vagy olyan komoly a valosagban es 30hoz kozeledve mar nem mindenki akar felvallalni egy agyilag gyereket. Foleg ha megjatszod hogy te komoly no vagy, kozben meg fejben 10 eves vagy.
2016. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24 vagyok es 17-22 ig ismerkedem :)
2016. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Csomagrizs válasza:
Nálam pont fordítva van. Valahogy a korombeliekkel nem értek szót, csak a fiatalabbakkal. 28/F
2016. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem elég komoly vagyok a koromtól képest. ..
2016. máj. 14. 18:36
 8/8 Noren1989 ***** válasza:

Mintha a kérdésed alatt meg is válaszoltad volna..."Túl komolytalan hozzám"


Ezt tapasztalod a veled egykorú srácok tekintetében.

25 feletti srácként már volt 22 éves barátnőm, szóval nem mondanám, h az általad említett "lányuk lehetnék" jelenség gyakori lenne.


26/F

2016. máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!