Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek előfordulhat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek előfordulhat, hogy egy férfit akit először nem fog meg egy nő végül (bármennyi idő múlva) mégis érdekelni fogja?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha jobban megismeri, és a személyiségével megfogja.
2016. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én így jártam barátnőmmel. Persze bejött, mint nő, de nem hozott tűzbe. Ahogy jobban megismertük egymást, már megvolt 26/f
2016. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, attól függ, miért nem jött össze eleinte. Van, amit nem tesz vonzóbbá az idő, és van, amikor a lassú, szürke hétköznapok általi egymás jobb megismerése lendít túl a semleges holtponton.
2016. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze. Főleg, ha nagyon különböző típusok. Akkor meg kell szoknia, értenie. Olyan, mint ha valaki nagyon más zenét hall, amit hallgatni szokott, akkor tök nagy eséllyel nem fog tetszeni elsőre. De pár hallgatás után lehet ez változik.


Ha nagyon hasonlóak, akkor szerintem nem túl valószínű. Akkor mi indíthatná be, hisz már eleve mindent lát és ért? Ott az segíthetne, ha a lány valami izgalmas hozna játékba, ami eddig rejtve volt.

2016. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elő.
2016. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!