Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány/nő hány éves korától...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány/nő hány éves korától válik körülbelül éretté egy komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalat?
2016. máj. 15. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
egyénfüggő ez is. teljesen leáltalánosítva, huszasévek közepe felé inkább. 23-24
2016. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem korfüggő,van,aki 25fölött is alkalmatlan,van,aki meg alkalmas,inkább egyén függő... Persze itt nyílvàn nem a 18alattiakra gondolok. Inkább ismerd meg,és úgy el tudod dönteni.komoly az,akiben megbízhatsz,tud felelősséget vállalni, kapcsolatot szeretne,határozott, nem pedig szórakozni. :) 23/l
2016. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 CptTomato ***** válasza:
Ez súlyosan függ a lány egyéniségétől és a választottja egyéniségétől is... egy 30+os pasi hiába próbálkozik a legérettebb 18 éves lánnyal egyszerűen nincs annyi tapasztalata hogy egylapon említsék egymást. Viszont ugyanez a lány már egy 20onpár éves srácnak ideális lehet.
2016. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25-30
2016. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ma 21:09es vagyok... Szerintem a tapasztaltság sem, a komolyság sem,meg semmi tulajdonság nem attól függ,hogy ki mennyi idős,láttam én már érdekes dolgokat, attól függetlenül,hogy 23 vagyok... Lehet,hogy jóval többet,mint két 30éves nő együttvéve. Én azt mondom,minden egyénfüggő,ne ítéljünk meg senkit első látàsra! Ismerjük meg egymàst,és utána döntsük el,hogy kiről mi a vélemény. :) Ez a tapasztalatom!!
2016. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kor függő. Ismerek olyan lányt aki még csak 18, de már érett a gondolkodása, de ismerek olyan 25 évest aki még nem elég érett. Szóval személyiség függő.
2016. máj. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem nézzük a múltját, kb. 25-30. Nekem volt egy komoly műtétem 20 éves korom körül, mégis alkalmatlan lettem volna komoly kapcsolatra, akkoriban még, mai fejemmel így látom.
2016. máj. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sokfélék a lányok/nők is.


Itt van például két szélsőség: asszony lelkű, gondoskodó fiatal lányok akik sütnek főznek, gyereket szülnek korán, családra vágynak és nyugalomra és vannak újra tinivé vadult korosabb nők, akik kihívóan öltözködnek, szabadságot akarnak és kalandokat.

2016. máj. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!