Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejön ha egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön ha egy 20 éves srácnak jó kocsija van?

Figyelt kérdés

Mennyire számít ez manapság nálatok?

Kort is írjatok légyszíves!

:)


2016. máj. 15. 21:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Eléggé szánalmas, ha egy autóval akarsz itt menőzni, hogy bejön-e!!


LESZ...ROM!! A belső tulajdonságaid a lényeg nem az anyagi dolgod, hogy most van-e autód vagy sem!


Ha önző egoista beképzelt tiszteletlen hűtlen vagy, kit érdekel az autód?

2016. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Felőlem biciklid is lehet, pont teszek rá.

Nem a kocsitól leszel valaki... 23L

2016. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek pacsi! ;)
2016. máj. 15. 22:11
 14/23 anonim ***** válasza:

Most mit kell itt leszólni szegényt.

Miért ne lehetne karrierje 20 évesen?

Csak egy egyszerű kérdést tett fel.

Ja és hogy énis válaszoljak,ja bejön,de inkább az jön be hogy egyáltalán van kocsija.;-)

2016. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Engem nem izgat, egyáltalán. 23 éves vagyok, épp nemrég próbált lenyűgözni egy csoporttársam az új autójával, hát nem jött össze.

Ha saját magának vette, az felkelti az érdeklődésemet. De nem is maga a kocsi, sokkal inkább az, hogy ilyen fiatalon hogy rakott össze annyi pénzt, hogy vegyen magának egyet :)

2016. máj. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Apuci megvette neked a 20eves 316os lebukkant bomost,amit már a nemeteknel akkor adnak ha veszel egy jó dönnert....Legalja.hu /Természetesen ha nem lenne igazam,elnézést kérek/
2016. máj. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ha egy vadi új audi a6-od lenne...

De hoppsz, csak egy 15 éves bmw-d van, mint minden más ilyen kis felvágos hlyenek. Attól még hogy valakinek van egy kocsija nem kesz menő. Ha valaki nem jól néz ki akkor nálom semmi esélye sincs, még ha egy ferrarija lenne, akkor sem :) ilyen ez.

2016. máj. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Azért nehogy már leszóljátok a gyereket mert van egy kocsija :D És ha az apja vette akkor mi van? Ti talán nem fogadnátok el a szüleitektől, ha hozzátok vágnának egy kocsit vagy egy lakást? Könyörgöm ne legyetek már ennyire álszentek :D Nem mindenkinek menőzésből van kocsija, arra nem gondoltatok hogy szeret vezetni? :D ISTENEM.

Képzeljétek, párom vett egy 15 éves bmw-t, és, nem nem azért mert csak erre tellett és nem menőzésből, hanem mert nagyon szerette ezt a típusú kocsit. Szerelgeti, játszik vele, imádja.


Kérdező, engem nem érdekel különösebben, hogy van-e kocsija valakinek vagy sincs, nem ez lesz a mérvadó.

2016. máj. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nem nem egy 15 éves bmwre gondolok és igen, imádok vezetni és imádom a kocsimat, az utcán is megnéznekés ott is hallottam már hogy apuci megvettem vagy odaadta, de az ilyen emberek nem igazán érdekelnek....

Én tudom mi a helyzet, honnan van és csak ez számít! :D

2016. máj. 16. 09:23
 20/23 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel a kocsi, vőlegényemnek nincs is.
2016. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!