Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejön ha egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön ha egy 20 éves srácnak jó kocsija van?

Figyelt kérdés

Mennyire számít ez manapság nálatok?

Kort is írjatok légyszíves!

:)


2016. máj. 15. 21:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

írd már meg hogy konkrétan mit dolgozol!

szerintem ha olyan csaj kell neked aki a kocsi miatt van veled, hajrá mutogasd.

2016. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, 24 éves 6 évig dolgoztam hogy legyen egy olcsó opel kocsim, d büszke vagyok rá.
2016. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Igen is, meg nem is. Nekem általában nem azok a kocsik tetszenek, amik általános megítélés szerint "jók", hanem amik nekem tetszenek. Ezerszer jobban tetszik egy OT-s gyönyörűen rendben tartott Trabant mint bármilyen BMW például :DD

Másrészt, maga a kocsi bejöhet, tetszhet, jó érzés lehet beleülni, a barátom kis mazdáját is szeretem, szép színe van, kellemesen megy, főleg kanyargós hegyi úton napsütésben jó, kinyitjuk a tetőablakot, szól valami zene, nem egy rossz dolog. :D

VISZONT ez csak akkor működik - nálam legalábbis - ha maga a pasi már eleve tetszik, és szeretem. Nem fog jobban bejönni csak azért, mert akármilyen kocsija van, vagy mert van egyáltalán. Ha megismerem és beleszeretek, akkor jópofa dolog lehet egy jópofa autó, és ennyi, nem több.

22L

2016. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!