Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnek, készítettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek, készítettem szerintetek milyen? Kép.

Figyelt kérdés

Sziasztok, barátnőmnek készíttetem egy kisebb rajzot. A kedvenc színével, és próbáltam minél nőiesebb kinézetre /kislányosra meg csinálni.


Mellesleg nektek, mi a véleményetek a rajzolos/művészi férfiakról/nőkről. Mennyire jön be nektek egy kapcsolatba?


[link]



2016. máj. 16. 15:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek.:)


4. Hát nem tudom... Érdekes egy környezeted van... Kicsit sem ment, ki a divatból... Szerintem nagyon sokan rajzolnak, és ebből rengetegen tudnak is. Szerintem csak egyszerűen azt érzik/gondolják, hogy ők nem erre születek. Pedig ez hülyeség.:D Szerintem úgy gondolják, hogy semmi értelme ha valaki rajzol. Pedig ez egy nagyon jó szép és csodálatos dolog.


5. Hát nem tudom miből, gondolod hogy megbizhatatlanok. Nem hobbiból csinálom, hanem ebből szeretnék meg élni! Nem a pénz része motívál, csak szimplán szeretem csinálni, amit csinálok. Sok dologban jó vagyok.. De ez az egy amit tudom, hogy életem végig csinálnám.


9. Te is meg tanulhatsz, így rajzolni, sőt még jobban is! Gyakorlás, kitartás és alázat kell hozzá.

2016. máj. 16. 19:40
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szép, és különösen szimpatikus az előző megnyilvánulásod.
2016. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!