Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagalnatok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagalnatok, ha kiderulne, hogy a parotok/randipartneretek bergyilkos?

Figyelt kérdés
Fikcio. Nehogy nekem ram hivjatok a rendoroket:D
2016. máj. 16. 21:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Semmit. Ha nem hozza haza a munkáját és figyel arra, hogy ne nyomozzák le a a szeretteit. Ja és ha elkapják, akkor ne vallja be, hogy tudtam a dologról de nem szóltam senkinek.

A bérgyilkosok általában a filmekkel ellentétben ugyanolyan alvilági, bűnöző figurákat gyilkolnak, mint amilyenek ők maguk is.

Azt megkérdezném ölt-e már ártatlan embert.


23/L

2016. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Köszönöm, ezeken a válaszokon jót nevettem :D


Nem is tudom, nekem nem jönne be a dolog... Akkor inkább legyen egy sima sorozatgyilkos, aki nem pénzért csinálja, hanem csak szórakozásból. Egy ilyen pasi sokkal érdekesebb, és izgalmasabb lenne vele a kapcsolat, főleg, ha tudom, hogy akár engem is bármikor megölhet.

(Amúgy én tényleg hübrisztofil vagyok, tehát tényleg bejönnek a gyilkosok, de nem a pszichopaták, hanem, akik élvezik is.)

2016. jún. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Utolsó vagyok.

Elfelejtettem mondani, már hívtam a rendőröket :P Szóval bocs :D

2016. jún. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!