Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a barátnőmmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátnőmmel? (Több lenn)

Figyelt kérdés

vizsgaidőszakban elviselhetetlen, állandóan depizik, sír, hogy neki nem megy semmi, mondogatja hogy tönkre fog menni a kapcsolatunk, ha egyszer kicsit idegesebben válaszolok, rögtön megsértődik. Ja és a legrosszabb a vizsgák előtti este amikor konkrétan pánikrohamai vannak.. többször gondolkoztam rajta, hogy ráhívom a mentőt vagy beviszem a pszichiátriára.

Ha mondom neki hogy tanulok, akkor megint csak megsértődik, mert persze "ő tanulás közben is mindig figyel rám"


2016. máj. 18. 10:56
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
77%
Dugd meg alaposan, hogy kifáradjon rendesen.
2016. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos kifogtál egy vizsgadrukkost.


Megoldás: Kerüld el abban az időszakban, aztán ha normális akkor üdv újra.

2016. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
8%
Keress olyat, aki nem ilyen.
2016. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
29%
Menekülj amíg bírsz, de tényleg. Mindenki másképp reagál a stresszre. Az elozo barátnőm is ilyen volt, s amikor azt hinned mar minden rendben, akkor következő heten tuti megint talal valamit amin kibukhat, mert stresszel van tele az életünk. En 2 évig bírtam.
2016. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem könnyű ezt elviselni, megértelek. Szerintem egy nyugodt időszakában beszéld meg vele, hogy ez neked milyen nehéz, és kérd, hogy mondja el, hogy ilyenkor hogy viselkedj vele, mi esne neki jól (inkább kerüld el és hagyd békén, beszélj hozzá vagy csak öleld meg és maradj csendben stb.). Aztán próbáld meg ezt követni, és ha mégis rosszul reagál rá, emlékeztesd, hogy az ő tanácsait követed és csak segíteni szeretnél neki. Az én barátnőm is kicsit ilyen, először nagyon rosszul viseltem én is, mert nem tudok mit kezdeni vele igazán. Az segített sokat, hogy megszoktam ezeket a rövid időszakait és nem esek már kétségbe, tudom, hogy elmúlik, és csak igyekszem átsegíteni rajta.

A pánikroham viszont nem gyerekjáték, ha tényleg az van neki, akkor nézzetek utána, nem lenne-e érdemes szakember segítségét kérni. Én nem tudom, ezért nézzetek utána :D

2016. máj. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Kuka.
2016. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 aperitif ***** válasza:
100%

Támogasd a nehéz időszakban, ennyit tudsz tenni.

Ezt a "ráhívom a mentőt" dolgot meg felejtsd el. Egyrészt azért, mert a mentő nem azért van, hogy vizsgadrukkos embereket megnyugtasson, másrészt ha VALÓBAN pánikbeteg, az nem életmentési feladat, harmadrészt egy ilyen incidenssel csak a bizalmát fogod elveszíteni.

Ha tényleg pánikbeteg (laikusok minden lelki nyavalyára rámondják, hogy pánik, ez most divat), akkor beszéld rá, hogy menjen el a háziorvosához, mondja el neki a tüneteit, és majd ő tovább fogja irányítani a megfelelő helyre.

2016. máj. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Vizsgadrukkos, hidd el, ez neki is nehéz időszak, és nehéz ezzel megküzdeni. Köszönd a szüleinek / volt tanárainak / gyerekkori rossz élményeknek a tanulással kapcsolatban...


Én is vizsgadrukkos vagyok, már nem ilyen szinten, de érettségi előtt hasonlóan éreztem magam, viszont utálom a vizsgahelyzeteket, hiába tudom jól, amit tudni kell. Gyerekkoromban túl nagy hangsúlyt fektettek a szüleim az osztályzatokra, tanárgyerek voltam, anyukám abban az iskolában tanított, ahova általános iskolába jártam, engem sose tanított, még helyettesítésként sem, de voltak olyan tanítóim, tanáraim, akik direkt rászálltak a kollégáik gyerekeire, kezdve az elsős tanítónénimmel...


Ha nem tudsz a barátnődnek segíteni ennek leküzdésében, akkor vonulj el olyankor, és hagyd békén. Ha meg nem tudod ezt tolerálni, inkább szakíts, hadd találjon olyat, aki megérti.

2016. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
30%

A, Hagyd ott a pi-.csába


B, Kefél meg a pi-.csába


C, Szenvedj tovább ahogy eddig


Te döntesz

2016. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
"Ha mondom neki hogy tanulok," Eszerint mindketten tanultok, vizsgáztok? Talán még tul korai volt MINDKETTÖTÖK számára az összeköltözés. Ráértetek volna akkor ha felnöttök.
2016. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!