Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőknél szinte láthatatlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőknél szinte láthatatlan, de, , rendes" 30 as pasas, jobban teszi, ha már csak a munkájának él, szabadidejében utazgat, sportolgat, túrázgat és elfelejti a hiú ábrándokat, hogy egyszer lesz párja?

Figyelt kérdés
A rendes pasas azért írtam így, meg alapvetően nem úgy rendes, hogy jó a kinézete (habár sokat sportol, jól öltözködik, de egy nő sem néz rá). Emellett szereti a közösséget, habár barátja nem sok van. De egyedül is lehet járni koncertekre stb. Jó lelkületű, megbízható, dolgos (rendes munkahely), káros szenvedélyektől mentes stb. Persze ugye ez manapság senkit sem érdekel. Jobban tenné az ember, ha csak sportolna, utazgatna, kirándulgatna, fényképezné a természetet, és zárja ki végképp a nőket? Volt 2 barátnőm eddig, mindig nagy csalódás volt a hosszabb kapcsolatok vége. Most már egy nő sem néz rám, kissé megöregedtem.
2016. máj. 18. 12:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha ezt tudatosan választod, akkor MGTOW a neve, és egy nagyszerű dolog.

[link]

2016. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#4 ez nem igaz. 4 éve, hogy nem görcsölök azon, hogy nem volt még bnőm, és az elmúlt 4 évben még csak randim se volt... ennyit arról ha sz@rsz rájuk akkor jönnek.
2016. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez a férfiak sorsa el kell fogadni, túl sok ember él a földön ezért manipulálják a nők agyát hogy ne legyen szükség kapvsolatra se szexre a nőkből valami anyag által kiölik a vágyakat lehet a repülőkből jön.
2016. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
12- es attól mer szarsz rájuk mégis honnan lenne barátnőd? Xd mehetsz te bármilyen közösségbe, bulizni meg minden sose lesz barátnőd, nincs megoldás a nők agyát manipulálják hogy csak pár de tökéletes ember legyen
2016. máj. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul állok így 30-as évem elején ezzel a kérdéssel, hogy mikor nősülsz már? Kérdem én: Kivel? Ha elhagyott a barátnőm 3 hónapja, mert ő még élni akar, nem családot.
2016. máj. 18. 16:53
 16/20 A kérdező kommentje:
Az nagyon kegyetlen tud lenni, ha egy 24 éves nő is már azt mondja egy 32 éves pasasra, hogy elhagylak egy fiatalabbért, aki még bulizik nap, mint nap, stb.
2016. máj. 18. 16:55
 17/20 anonim ***** válasza:

Nézd, rossz nőket fogtál ki. Nem ők voltak a neked valók, majd jön olyan akivel végül boldog lehetsz.

Én is most szakítottam 33 vagyok, csomó új dolgot csinálok most,sport, hobbi, és élvezem. Semmi értelme a nők miatt bedepizni. Majd csak szembejön egy olyan nő, aki nekünk tökéletes. Ha meg nem, megélünk olyan dolgokat ami másnak nem adatik meg. Én például imádok túrázni, sportolni, most akarok elkezdeni mászni is. Jobb ha te is lefoglalod valamivel magad amit élvezel, és nem a nőkön agyalsz.

2016. máj. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
pont ilyen férfit keresek.... és nem találok... vagy inkább csak nem vagyok elég vonzó nekik, hogy észrevegyenek, úgyhogy, az érme két oldalú... Az, hogy megöregedtél, nem jelenti azt, hogy senkinek nem kellenél... legutóbb is egy 36 éves hasonló pasasba habarodtam bele, de persze, neki nem kell kapcsolat...legalábbis velem nem.. szerintem nézz körül kicsit alaposabban és találni fogsz olyat, akinek nagyon is tetszel :) kirándulni, sportolni, utazni a pároddal is lehet, nem zárja ki a kettő egymást
2016. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

,,kirándulni, sportolni, utazni a pároddal is lehet, nem zárja ki a kettő egymást"


Pont, hogy az nincs.

2016. máj. 19. 16:40
 20/20 anonim ***** válasza:
úgy értem, hogy ez szerintem nem vagy-vagy helyzet.. utazz, sportolj, de ne zárd ki a nőket... közben is ráakadhatsz, ne add fel :)
2016. máj. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!