Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Van, aki az intellige...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Van, aki az intelligenciára hajt es vonzo szamara egy okos ferfi?

Figyelt kérdés

2016. máj. 19. 08:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
1%

A nőket csak három dolog érdekli:

- pénz

- kigyúrt test

- nagy farok


AZ intelligencia nincs köztük.

2016. máj. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
#1 akkor en ferfi vagyok. N
2016. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
talán nő vagy hogy ennyire tudod? :D vagy csak a szajhákat nevezed nőknek?
2016. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nos, egy intelligens férfi mindenképpen vonzóbb, mint egy ostoba, buta. És igen, nálam az is a szempontok mellett van (az első által felvázoltak mérsékelt figyelembe vételével), hogy intelligens legyen. Sőt, ha tudom valakiről, hogy magas az IQ-ja, akkor sokkal vonzóbbnak fogom látni (egyszer, még régebben, volt is itt egy kérdés, amiben valaki belinkelt egy tök átlagos srácot, pontozásra, de úgy, hogy tudjuk, valami 160-as IQ-ja van. Még képen is változtatott a hatáson ez a tudás, nemhogy élőben, amikor hallja is az ember és saját szemével látja, hogy nem egy tökfilkó). Nyilván pusztán az intelligenciába nehéz beleszeretni, de részemről ez határozott elvárás, hogy a párom okos és intelligens legyen. Szerintem magam is egész tisztességes IQ-val vagyok megáldva, és korábbi tapasztalataimból kiindulva a buta és műveletlen emberekkel nem igazán tudok szót érteni. Engem frusztrál, hogy nem értik, amit én mondok, őket frusztrálja ugyanez, senkinek sem jó ez így. Szóval, igen, szerény személyemben legalább egy olyan embert tisztelhetsz, aki hajt az intelligenciára és vonzó számára egy okos férfi.
2016. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Vonzónak mindenképp vonzó, ha az illető nem buta, de csak ennyitől nem ázik át a bugyim :D Azért az elvárásom kicsit több, mint az, hogy valaki legyen intelligens.
2016. máj. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
100%
Első szempontok egyike. Sőt, ha ezen tulajdonságoknak nincs a birtokában, akkor szóba sem jöhet! 36/N
2016. máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfi intelligensi, okos, az pozitív, ha okoskodó, és fölényeskedik, az taszító. Én sem vagyok hülye, és nekem is jólesik a másik féltől az elismerés, tisztelet, az intelligenciához nekem ez is hozzátartozik, hogy képes vagy elismerni, ha más is jó valamiben, vagy esetleg jobb valamiben, mint te. No, például apám okos, de nehezen ismer el másokat (beleértve a közeli családtagjait is), engem ez zavar. Tudomásul veszem, hogy az apám ilyen, de páromként nem szeretnék ilyen embert.
2016. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten fontos, hogy intelligens legyen a párom, de csak az nem elég. Kell, hogy vonzódjak hozzá, hűséges legyen, kompromisszumkész stb.
2016. máj. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Igen, nekem ez elengedhetetlen. Ettől függetlenül kell a fizikai vonzalom is..
2016. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Igen! Nem kell, hogy diplomája legyen, nekem sincs csak szakmám, de sokat olvasok, fejlesztem magam, érdekel a világ, a kultúra, szeretek tanulni, elvárom tőle is. Inkább az a fontos, hogy jó ön- és emberismerő legyen, lássa az emberi viselkedésmintákat. Ismerek olyan lányokat, akiknek ez abszolút nem fontos, olyanokat is akiknek csak az számít, hogy diplomája legyen, mert akkor bekerültek egy körbe. Szerintem egyik véglet se egészséges. Egyik barátnőm pl egyetemre járt, én fősulira, csak az utolsó félévben ott hagytuk. Felőlem lehet egy vidéki paraszt gyerek is egy férfi, attól még lehet intelligens, okos.
2016. máj. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!