Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják le azt, aki itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólják le azt, aki itt egy kérdésben leírja magáról, hogy kifejezetten szép/okos?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok, és ha bárhol ezt leírtam a gyiken ott, ahol szükség volt hozzá (pl mik az elvárásaim-mit tudok nyújtani) szóval indokolt esetben, mindig leegoistáztak, beképzeltnek mondtak.. és ezt tapasztalom mindenkinél, aki magáról bármi pozitívat le mer írni.

Nem értem, egy anonim oldalon minek hazudna magáról egy értelmes ember? :D

Akkor meg?


2016. ápr. 19. 19:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Mert a valosagban keves ilyet latni es nem valoszinu hogy pont egy ilyen oldalon ilyen nagy szamban fordulnak elo okos szep emberek.
2016. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Ha nekem annyi pénzem lenne, ahányszor az emberek szépnek és okosnak képzelték magukat...
2016. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Ez a kérdés számos sebből vérzik:


1) Szépség szubjektív és relatív;

2) "Okos" dettó;

3) Messziről jött ember azt mond amit akar;

4) Megint csak, honnan tudod bárkiről eldönteni, hogy nem troll e, egy ilyen oldalon ?


Akkor meg?

2016. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
9%

Ezt már én is szóvá tettem néha. A dolognak két összetevője lehet:

- a logikai alapképzettség hiánya (ezt is gyakran szóváteszem), pl jelen esetben azt hiszik, hogy ha gondolsz magadról valami pozitívat, akkor _csak_ azt gondolod, és hogy túlzásba viszed.

- valamiféle vélt vagy valós kisebbségi komplexus. Az ilyenek tudják/gondolják magukról, hogy bennük nincs jó tulajdonság, se nem szépek, se nem okosak, így támadják azt, aki igen.

2016. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Azért mert relatív jelzők nem valósak,szép vagy kihez képest,okos vagy kihez képest ?

Akit a környezetében szépnek látnak az nem vágyik arra,hogy itt gyk-n megfelelési vagy egó növelés céljából ki írja,hogy ő szép mert tisztában van vele és annyi bókot kapott már életébe,hogy nem itt fogja kéretni,hogy random emberek ismerjék el,hogy szép.

Az okosra ugyan ez igazi,de még ha ő nem kap bókot egy okos ember tisztában van azzal a ténnyel,hogy relatív kihez képest okos vagy vannak hiányosságai ezért nem nevezi magát okosnak.

2016. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az ember önmagára nyílván nem negatív jelzőket használ, így megállapíthatatlan, hogy mennyire igaz amit írsz. Főleg, hogy sok hülye tartja magát észnek és sok ronda önmaga szerint nagyon szép...
2016. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Sunshinedoll ***** válasza:
73%
Mert az emberek nem szeretik, ha valakinek több önbizalma van, mint amennyit ők kényelmesnek találnak.
2016. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mert az emberek, főleg a magyar emberek irigyek. Ezért inkább nem építő jellegű választ adnak a kérdezőnek, hanem inkább lehúzzák és bántják. Megfigyelhető ez az élet minden területén. :(
2016. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is okos vagyok és szép, és még sokan mások is.
2016. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 ~OnLány~ ***** válasza:
100%
Pedig az a jó,ha valaki nem utálja a külsejét és meg van elégedve magával.Én így gondolom,ez csak pozitívum,hogy nem pocskondiázod magad.
2016. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!