Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőt gyönyörűnek tart a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőt gyönyörűnek tart a környezete, miért ítélik el, ha egyedül van?

Figyelt kérdés

Kicsi korom óta megjegyzik, hogy gyönyörű vagyok, jó rám nézni, mintha ez bármire kötelezne. Pl. sokáig nem akartam kapcsolatot, utána akit akartam megnősült. Ma ott tartok, hogy nem zárkózom el, de egyedül is meg vagyok, nem ismerkedem, introvertált vagyok. Ez ilyen egyszerű. A környezetemben miért analizál, miért gyárt elméleteket arról mindenki, miért vagyok egyedül? Nem lehet hogy így alakult?

Miért rossz indulatúak az emberek, miért jó arról pletykálni, hogy biztos nagy szajha vagyok, meg válogatok, meg biztos szeretője vagyok valakinek titokban meg nekem semmi se jó. Miért ilyen primitívek az emberek?


2016. máj. 19. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Mert 99%-ba igaz lenne amit mondanak csak te épp az az 1% vagy.
2016. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Miert zavar ez teged?
2016. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Megnyugtatlak, férfiként sem egyszerű. Nem túl jó néha b€zinak titulálva lenni.
2016. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sok emberről beszélnek így mint rólad sok emberről pletykálnak, csak nem foglalkoznak vele, neked sem kell foglalkoznod vele.
2016. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kit érdekel mások véleménye ebben a kérdésben?!

Miért foglalkozol vele?

2016. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Itt a bizonyíték hogy a lányoknak se szexre se kapcsolatra nincs igényük, szóval nekünk férfiaknak valahogy lekellene csökkenteni a vágyakat, hogy ne legyen több panasz a nőkre és akkor nem lenne ennyi probléma.
2016. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a többség lesz..r téged, de te csak azt veszed észre ha valaki szid vagy becsmérel. Én pl pont rohadtul lesz..rom, hogy egy szép férfinak vagy nőnek nincs kapcsolata, mert nem érdekel, nem az én életem, és úgy csinálja, ahogy akarja.


Azok szeretnek másokkal foglalkozni, akiknek fáj a saját sorsuk, és jobb a tiéden csámcsogni.

25L

2016. máj. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy csak úgy alakult.

Mindennek oka van. Ha valaki szép, annak ugyanúgy vannak előnyei és hátrányai az életben, csak ebbe nem gondol bele mindenki. Tessék itt van az egyik hátrány: mindenki irigyel és azt hiszi könnyűvérű vagy. Mindenkit lehet elemezni, téged is, az más kérdés, hogy nem mindenkinek megy a pszichológia, aki azt hiszi magáról. Nem véletlenül vagy introvertált se, hidd el ennek is megvan az oka.

2016. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert rosszindulatúak, szűklátókörűek az ilyen emberek. Szeretnék ha Te is olyan boldogtalan lennél, mint ők.
2016. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mindenkit elítélnek aki egyedül van. idióták
2016. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!