Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog volt a párom apjától?

Figyelt kérdés
Tegnapi napot barátoméknál töltöttem, most először aludtam ott. A fürdő ajtaján nincs zár, mondta is párom, hogy ha az apja kopog szóljak, hogy ott vagyok mert hajlamos kopogás után egyből benyitni. Este elmentem wcre, ami olyan náluk, hogy ott van a fürdőben és csak egy fehéres, tejes, átlátszós zuhanyfüggöny szerűség van a wc körül. Szóval éppen bent kakiltam, mikor barátom apuja kopog, mondom bent vagyok. Erre ő: WC-zel? mondom: igen erre ő: hadd menjek már be kezet mosni, majd nem nézek oda. És már be is jött. Én meg bazi kellemetlenül éreztem magam, hogy ott kakilok, azért csak volt szag is, meg ha nem is minden de a körvonalaim csak átlátszódtak. Mert én is láttam őt. Ő meg kezet mosott, mondta, hogy további jó szórakozást, és kiment. Plusz egyszer ő úgy pisilt, hogy nyitva hagyta a fürdőajtót, csak elhúzta azt a függöny valamit. De hát minden kihallatszódott. AZ eset után már el se mertem menni még pisilni se . Szerintetek ez nem állati fura? 18/L (Tudom, nagyon furán hangzik, de komolyan mondom nem troll kérdés, hát ilyet ha nem élek át ki se tudok találni.Nem igazán vágyódok oda vissza most)
2016. máj. 19. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát. Vannak olyan emberek, akik úgymond az intimitással nem nagyon foglalkoznak...
2016. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz, biztos kerülném a továbbiakban az apósjelöltet :S
2016. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az hogy nyitva hagyta az ajtót, amikor ő volt ott, az egy dolog. Na de az hogy így rád nyitja az ajtót...mert még ha épp hajat szárítasz (ruhában), vagy fogat mosol, sminkelsz, akkor persze jöjjön.. de könyörgöm, wc-n ültél. Ez nagyon nagyon illetlen és bunkó dolog volt.

Ő amúgy nyilván egy percig nem hökkent meg azon, hogy te most kakilsz vagy sem, de azért nem a fiához vagy a feleségéhez ment be, hanem egy kvázi idegenhez.


Mi is bemászkálunk egymáshoz otthon, de csak családtaghoz. Nálunk ez nem gond. Soha eszembe nem jutott, hogy benyissak a sógoraimhoz, apósomhoz, és fordítva.


Szóval, nem, nem volt normális a dolog, mert nem a gyereke vagy.


Megemlíteném a páromnak, hogy finoman beszéljen már az apjával, hogy nálatok az ilyen nem szokás és kellemetlenül érezted magad, úgyhogy legközelebb ha te vagy bent, akkor ne nyisson be, semmilyen indokkal.

2016. máj. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaj, en elhiszem hogy van ilyen. Exbaratomeknal volt ilyen hogy csak ugy (ott meg kopogas se volt) benyitogattak a wc-re raadasul ugy hogy a wc a nappalira nyilt premier planban. Egyszer exbaratom elment nagy wcre, rokonsag a nappaliban csucsult, anyja meg halal nyugodtan benyitogatott tobbszor is, rohogve hogy "ja, szarik a gyerekem". Exbaratom batyja meg rendszeresen ranyitogatott mindenkire. En is pisiltem, ulok, es bejon ledobja a szennyeset meg kezet mos. Kopni-nyelni nem tudtam. Szerintem ez a neveletlen, prolisag egyik legnagyobb foka es itt kezdtem el figyelni konkretan hogy az exem szocializacioival is komoly gondok voltak mert ilyen prolik neveltek.
2016. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ~OnLány~ ***** válasza:

De fura. Én is kellemetlenül érezném magam.

Még családtagnál is, max ha tényleg csak a hajamat szárítom vagy ilyesmi, akkor jöjjön.

De akkor már kár volt kopognia, ha engedély nélkül csak úgy rád nyitotta az ajtót..

Nem tudsz mit kezdeni a helyzettel, esetleg megkéred, hogy máskor várja meg, még kimész.

2016. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ellenkezni se akartam, nem akartam én bunkó lenni. Mondjuk utána nem nagyon néztem már a szemébe.
2016. máj. 19. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek, proliknak hivjak oket:-)A ferjem ex legjobb baratja egyszer bekonyorogte magat a furdibe amikor zuhanyoztam, mondvan o nem nez oda. Nalunk nem fuggony van hanem uveglap, es momdtam ne jojjon be de bejott es leult a klotyora direkt eltakarta a szemet.....annyira merges voltam h utana mar nem foglalkoztam azzal h nez e, nem hiszem el h nem tudta visszatartani a pisijet:-)))


Hihetetlen tusko emberek vannak:-))

2016. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz, és az is, hogy a te arcod ég az öreg miatt, Én ilyen helyre inkább nem mennék többet. Ki tudja még milyen fura illetlen dolgaik vannak.
2016. máj. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát én se szívesen megyek már, várnom kell egy kicsit vele, az biztos. De tényleg ég a fejem, vagyis jobb szó, hogy kellemetlenül érzem magam miatta. Vagy lehet nekem is tök természetesen kellett volna kezelnem, mint ahogy ő csinálta?
2016. máj. 20. 11:47
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem látott ő már elég meztelen nőt, meg hát ahány család annyi szokás :D van ahol teljesen természetes h pucéran sétálnak a házban :D
2016. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!