Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Kizáro ok vagy hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kizáro ok vagy hátrányból indul az a férfi akinek szokott lenni ajakherpesze?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne az? Erről nem tehetsz.
2016. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Engem nagyon taszítana, szerencsére ilyen párom még nem volt.
2016. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
3-4 nap alatt elmúlik. Ráadásul nem ápoltság, hanem érzékenység kérdése. Én ezen nem akadnék fenn. Aki egy ilyen miatt lemond valakiről, az nem érzi egy párkapcsolat lényegét. Csak szórakozni akar és abba nem fér bele az a 3 nap csókszünet. (De gondolom viszont elvárja hogy mensi alatt a férfi legyen nyugodt és türelmet, törődő és figyelmes, ugyebár...) N32
2016. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Neked legalabb 6 nap mire elmulik
2016. máj. 20. 11:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet rá gyògyszert szedni.
2016. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú, akkor 6 nap! Azért már érdemes lemondani valakiről egy életre! Ne legyél nevetséges! Ha igazán fontos vagy valakinek, akkor ez nem lehet akadály! Te havonta kibírsz neki hat napot, ő háromszor egy évben ne tenné meg érted? Lehetnek elvárásaid, ez CSAK EGY HERPESZ!
2016. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kizaro ok. Amint erzed hogy jon ki a herpesz, kenegesd ecettel, nekem attol szinte ki sem teljesedik es mar mulik is. Egyebkent ha emiatt nem akar valaki veled lenni, azzal jobb nrm foglalkozni.
2016. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy. Nekem is szokott lenni, át tudom érezni a helyzeted.
2016. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy herpesz!dehogyis kizaro.Nekem is elojon idonkent.Sosem zavarta egy paromat sem.
2016. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!