Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők/asszonyok! Zaklatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők/asszonyok! Zaklattak már titeket?

Figyelt kérdés
Hogy történt?

2016. máj. 20. 15:28
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Mármint milyen értelemben?

Itt gyk-n névsort is tudok adni azokról a felhasználókról, akik kérés nélkül zaklattak.

Szexuálisan az utcán előfordul, de nem túl sűrűn mostanában.

De az őrült ex, aki nem bírja feldolgozni a p-nám hiányát és ezért fel akarja robbantani a közösségi média profiljaimat és folyton hívogat szitu is megvolt már.

2016. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit nevezel zaklatásnak. Az én értelmezésemben

- az utcán füttyögés

- metrón/mozgólépcsőn/buszon/stb. való vadidegenek általi tapizás, lábam közé nyúlás (!!!) dörgölőzés

- aurámba direkt belemászás - annak ellenére, hogy van hely bőven - és nyáladzva bámulás

- a testem/testrészeim bambulása és kéretlen minősítése vadidegenek által

- autóval lelassítás és látványos maszturbálás undorító vigyorral és bámulással kísérve

bőven kimerítik a zaklatás fogalmát (és ez a lista elég gyér, csak hirtelen ennyi jutott eszembe).

Ilyenformán pedig Magyarországon 10/9 nő egészen biztosan, 10/10 nő pedig valószínűsíthetően volt már kitéve zaklatásnak - és lesz is.


U.i.: Megszoktam már, hogy ha ilyesmit leírok, rögtön jön az "azok a nők kihívóan/rib.ncosan öltözködnek" duma. Nem. Csak nők, ahogy pl a nagymamám is, akinek szintén beszólnak/füttyögnek/stb. amíg meg nem fordul...

2016. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem 16 éves koromig molesztáltak. Nem szeretek beszélni róla.
2016. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy férfi váltott ki belőlem félelmet, aki egyszerűen nem értette meg a nemet és még utána is a trágárságait szajkózta nekem. Szerencsére leállt, remélem örökre.
2016. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mit értesz alatta.

Egyszer 17 évesen rámírt egy idősebb férfi egy játék fórumon, aztán hirtelen bekattant és elkezdett perverz dolgokat írogatni, képeket küldeni a farkáról, mondogatta, hogy eljön az iskolámhoz és felhívott (szerencsére épp nem volt nálam a telefon), pedig nem adtam meg neki a számom és nem is raktam fel sehova! Undorító volt. Azonnal letiltottam mindenhol, de évekkel később is próbálkozott amikor regisztráltam a facebookra.

2016. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!