Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar ha nélkülem meggy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha nélkülem meggy el állandoan?

Figyelt kérdés
Állandoan nélkulem meggy el ,akarhova is,csak sírok,ezt már probáltam elmondani,elis mondtam,ugy tünt,hogy megértette,hogy probál ezen változtatni,de csak igérget folyton sehova sevissz,de ha egyedül kell menni valahova és nem akar egyedül menni akkor én vagyok az aki elkiséri és nem a barátai,állandoan itthon vagyok mint efy apáca.
2016. máj. 20. 20:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem, hogy csak és kizárólag a romáknál megy ez. :D
2016. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A magyar helyesírás szabályai. Azokra az estékre amikor nélküled megy el.
2016. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 90-ben született F.. ***** válasza:

"Amúgy te se lehetsz okos ha így írásból már itélsz"


Rengeteget elmond egy emberről az írásképe és ezeket a jeleket képesek is olvasni az okos emberek. Mivel te nem vagy az, ezért szerinted ez hülyeség, pedig a valóságban külön tudományágnak számít.

2016. máj. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Valaki nem az írása alaplyán okos,de arról hallotál ,hogy ha valaki ideges vagy zavarba van akkor hulyen ír ,na meg a másik ez a telefon nem olyan szuper meg nyomom pl a betut mindig mast ír amit szeretnék négyes voltam nyelvtanbol helyes írásom valamikor meg 5
2016. máj. 23. 19:08
 15/18 A kérdező kommentje:
Szerintem te meg egy buta fél nótás vagy aki mást véleményez és hülyének nyilvánit amikor nem is ismeri
2016. máj. 23. 19:09
 16/18 anonim ***** válasza:
Off:Mielott elkuldok valamit,elolvasom.Nehezen hiszem h a prediktiv szovegbevitel javitotta at pl az alapJant ly-ra,de te tudod.Van egy pont,amin tul zavar egyeseket a helyesiras (hianya)es elvonja a figyelmet a kerdesrol.
2016. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

De most mijért bántlyátok szegényt hisz nem ojan hüje ő hogy sértegetni kelene hiszen ő csak hejesen szeretne irni de ti nem haggyátok neki!


Szégyelyétek magatokot a rosz magatartásotokot meg kel büntetni ejnye, és akor lesz lyavulás!


Hát mögüttetek ki ált, ki aggyatok nekilye segítségüt!

2016. máj. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Kocconom cepen,de magamert is kitudok allni
2016. jún. 1. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!