Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ír rám állandóan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír rám állandóan?

Figyelt kérdés

Van egy külföldön élő ismerősöm akivel kb. 2 éve ismerjük egymást. Egy volt barátnőmnek a pasija volt/vagy még mindig az, nem tudom. Élőben nem igazán tudtunk megismerkedni, mielőtt kiköltözött kb. pár szót ha váltottunk. De mindegy, szóval folyamatosan rám írogatott már régebben is, kétszer kihívott külföldre, úgy hogy mindent állt volna, repülőjegy, szállás, munkát keres nekem stb. De az iskolára hivatkozva mindig lemondtam.


Először biztos voltam benne, hogy nem érdeklem, be is másolt egy beszélgetést egyszer, amiben írt egy olyat, hogy én nem érdeklem őt úgy mint nő. Hát mondom ok... mintha ezért másolta volna be az egészet.


Kb. 1 hónapja lemondtam a második ajánlatát, sőt, még talán egy kicsit bunkó is voltam... de azóta megint rám írt csak úgy, minek?


Sose voltunk jóba, kb. nem is ismerjük egymást személyesen. Nem is szeretek vele beszélgetni, mert nincs közös téma, meg ő másabb világ az egész haveri körével együtt... mint én.


Még régen, egy este az ő társaságukkal voltunk inni, és miután hazamentem rám írt, hogy találkozzunk, igyunk meg egy teát stb. De azt is lemondtam, a barátnőm miatt. Ja és azon az estén feltűnően bámult, úgy hogy a csaja ott ült mellette.


Egyszerűen nem értem mit akar tőlem.


19l


2016. ápr. 21. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Megdugni
2016. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!