Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon csak azért vágyom...

Vajon csak azért vágyom szerelemre, barátnőre, lelki társra egy lány személyében, mert még lényegében igazi kapcsolatom sosem volt csak alkalmi kavarások, randik, bulikban smárolások?

Figyelt kérdés
Már kis taknyos 11-12 éves korom óta vágyom egy barátnőre, de valahogy nem találom az igazit vagy én nem jövök be a lánynak, vagy ő nem jön be nekem vagy csak ilyen gyenge a kapocs köztük és akkor inkább szexuális vágyaim szeretném kiélni a lánnyal. Ez így tudom szemétség, nem is az igazi, jobb szeretnék olyan lánnyal lenni, aki testileg-lelkileg vonz engem, de egyszerűen nem lelek ilyen lányt vagy, ha úgy látom, hogy kedves, jófej és még vonzó is, akkor már tuti, hogy van pasija és még véletlen sem akarna ismerkedni úgy komolyabban velem. A magányos lányok meg többnyire, nem véletlen szépek és magányosak, megvan a defektjük, általában bulis, egyéjszakás lányok vagy leszbik. :D Gyakran filózok, hogy de jó is lenne, megsimogatni, megérinteni egy lányt, de olyat, akivel szeretjük is egymást. Persze jól esett, hogy például legutóbb is smároltam egy lánnyal, simogattam, átöteltem, de ne volt az igazi, nem éreztem a lelki kötődést, csak a testi vágyaim tomboltak irányába. Ennél nekem többre van szükségem, ha csak szex kéne, arra ott vannak a prostik is, de ez nekem már rég nem elég, vagy inkább sosem volt elég.
2013. okt. 28. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
gondolom azután is fogsz vágyni rá ha lesz egy "igazi" kapcsolatod...
2013. okt. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ismerem a helyzeted én most 2 honapja randizgaok a csajjal és folyton vele álmodok és már olyan jo lenne eggyutt lenni vele...
2013. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha debreceni vagy vagy debrecen környéki,szivesen megismernélek;)

16,5/L

2014. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!