Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti szoktátok hordani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktátok hordani a barátotok pólóit?

Figyelt kérdés

2016. máj. 21. 16:44
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Amikor ritkán külön alszunk, akkor általában az ő pólójában vagyok éjszaka, könnyebb elaludni, mert érzem az illatát. Amíg külön laktunk, néha elkértem egy pulcsit, de utcára nem mentem benne, csak ott nála abban lézengtem. Mióta együtt lakunk, csak az alvóspulcsi a "közös" ruha :D
2016. dec. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
84%
Igen,de csak az otthonit es otthon :) Vagy amit mar kihizott :)
2017. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
82%
Persze, zenekaros vagy egyszerűbb pólóit rendszeresen benyúlom :D
2017. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
77%

"A férfiaknak nagyobb a ruhamérete a nőnél" Ebben az az igazság, hogy én ugyan egymagas vagyok a barátnőmmel és nem is vagyok túl nagydarab, elég szálkás vagyok és nekem is kb ilyen s-es xs-es pólók állnak jól mert azok feszülnek rendesen. Ez a méret meg nyilván neki is jó, most akkor ezen kiakadjak vagy cikinek érezzem? Ezt dobta a gép én nem tudnék nagydarab lenni. Viszont szeretem nézni rajta a ruháimat mert annyira aranyos bennük, rajta nem feszülnek :) És a pulcsijaim rá is nagyok, nyilván nekem szélesebb a vállam stb :)

Imádom ha egy lány férfi cuccokban van :))

(persze csak otthon)

2017. jan. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
alváshoz, esetleg otthoni ruhának néha.
2017. márc. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
48%
Pólót, pulóvert. Az egyik pulóvert meg is kaptam, utcára is hordom. Pólóját nyaraláskor, meg sportosabb helyekre veszem csak fel utcára. Otthon ha nála vagyok, szinte csak az ő pólójában meg pulóverében vagyok, nálam meg van egy nekem adott otthoni pulcsija meg pólója, és sokszor hordom azokat otthon. Nadrágját otthon, de csak hosszút, télen. Ezen kívül lenyúltam egy sapkáját végleg, és alkalomadtán kölcsönzöm utcára a kabátját ha olyan helyre megyek.
2017. márc. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam,túl nagyok rám a ruhái.
2017. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
58%
Igen,férjem minden ruhája "közös". :D Nem tehetek róla,szeretem az illatát és csak 20centivel magasabb nálam,elég véznák vagyunk,nem áll nagyon furcsán.
2017. ápr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
57%
igen elég gyakran, mivel a testalkatunk kb ugyanolyan.. és van h ő meg cserébe a farmeremet kéri el.. meg volt h véletlen vette fel sötétben és abban indult el dolgozni :D :D
2017. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
58%

Igen, volt barátomnak folyton elcsórtam valamijét, főleg pólót szerettem, amit pizsamaként használtam nyáron, mert jó hosszú volt, de a kedvenc csöves sapkám is az övé volt, amit nekem adott :D azóta mástól is sajátítottam ki ruhadarabot, de ő a kapcsolat (olyasféle) végén visszakérte

Szóval szerintem ez tipikus lányos dolog, hogy szeretünk a pasi cuccaiban lenni, nekem nagyon jó érzés volt a volt barátom pólóiban járni, bár főleg csak otthon hordtam, vagy mellette napközben, annak ellenére, hogy amíg rajta lógtak, rajtam majdnem feszültek :D

22N

2017. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!