Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nők tényleg csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nők tényleg csak úgy otthagynák a párjukat egy gazdagabbért?

Figyelt kérdés

Egy közös ismerősön keresztül megismertem egy férfit. Egy házibuliban találkoztunk, jót beszélgettünk. Mindenki el van ájulva tőle, hogy milyen jó pasi, izmos, stílusos, magas, borostás. Én is látom, hogy jól néz ki, de a párom még jobban tetszik.

Kiderült, hogy ez a férfi gazdag, apucival közös nagyon menő vállalkozása van, hatalmas audival jár.

Egyik nap felhívott, hogy összefutnék-e vele egy kávéra, utána pedig segítsek ajándékot venni a barátnőjének. Barátinak fogtam fel a dolgot, ezért belementem. A találkán elmondta, hogy tudja, van párom, neki amúgy nincs barátnője, de nagyon tetszem neki, ezért valahogy el akart csalni, hogy találkozzak vele, és leszervezett egy álomrandit, szépen kér, hogy ha már ott vagyok, adjak egy esélyt, hogy lenyűgözzön, hiszen lehet, hogy ő az igazi. Én nemet mondtam, és hazamentem.

A barátnőimnek elmeséltem ma este a dolgot, és totálisan idiótának néztek, és odáig fajult a vita, hogy a barátomat sértegették, hogy sokkal rosszabbul néz ki, mint ez a férfi, és még kis csóró egyetemista is.

Kivétel nélkül mindegyik ezt vallotta, győzködtek engem. Nem értem az egészet, tényleg más szemrebbenés nélkül elhagyná a párját ilyen esetben, vagy csak nem értik meg, mert nekik nincs olyan párjuk, akibe szerelmesek?



2016. máj. 21. 22:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Manapság már kihaló félben van a becsület és a hűség...
2016. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne tőlünk kérdezd, pont te tapsztaltad meg.
2016. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
100%
milyen barátnők az ilyenek? nagyon gáz.
2016. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
De akkor is ilyenek lennének, ha lenne nekik is párjuk akit szeretnek?
2016. máj. 21. 22:54
 5/28 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos elég sok ilyen van, jóval több, mint gondolnád.
2016. máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
38%
"Izmos, stílusos, magas, borostás". A legfontosabb dolgok egy férfiban. Ha megcsal, megaláz, az mit sem számít, lényeg, hogy legyen stílusa és borostája!
2016. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy meg azt ismered, kedves kérdező, hogy "Madarat tolláról..."?
2016. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
100%
biztos nem így viselkednének, más farkával mindig könnyebb verni a csalánt.
2016. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
41%
Ha belegondolok, hogy a vagyonosabb emberek nagjának jó nője van és gyanítom, hogy azok a nők nem mind szingliként lettek felszedve, akkor viszonylag sokszor megtörténhet a vagyon miatti átvándorlás.
2016. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ha szeretem a páromat, nem hagyom el valaki másért csak azért, mert a másik gazdag, és nem a hűség miatt, hanem mert normális esetben az ember azért van együtt a párjával, mert szereti, és nem akar mást. Még a párod is viheti sokra a suli után. A barátnőid hülyék. Biztos, hogy szükséged van ilyen barátokra?
2016. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!