Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15-18 éves lányok. Mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-18 éves lányok. Mért azokhoz a fiúkhoz vonzódtok, akik otthagynak vagy 1 hét alat? és mé hogy minden pasi ugyanolyan? . Nehogymár.

Figyelt kérdés
Most tudjátok, hogy volt 1000 csaja bakker valakinek és még azokkal jártok? nem azt mondom, hogy egy stréberrel járjatok , de legalább valami nem " bunkót" kéne választani, és még Minden pasi ugyanolyan... Már bocsánat de kritikus létemre megmondom, hogy a csajok ugyanolyanok. Választ előre is köszi, csak kíváncsí lennék, hogy mért ők jönnek be? Ez amúgy pont egy prezentációhoz kéne
2013. aug. 22. 17:16
 1/7 anonim válasza:
Mert az ilyen csajok felszínesek, és olyan különlegesnek érzik magukat, hogy velük tuti máshogy fog történni.
2013. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra kíváncsí lennék, ha nem lenne az a sok úgymond ( cigányvérű ) Huligán, akkor mit kezdenének magukkal.
2013. aug. 22. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert azok a fiúk érdekesek, és jó velük. Később, amikor megkomolyodnak a lányok, akkor majd közöletek is fognak választani.
2013. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja :D
2013. aug. 22. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:
tanulj evolúciós pszichológiát és megérted
2013. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért vannak oda az ilyenekért mert a 'facebook az életük' az olyan lányoknak akiknek ez bejön. + az ask.fm. Én lány létemre például gyűlölöm az ilyeneket ( khmm. "Úh, Úh, Páwa gyerek"). Ezek általában nagyon rossz tanulók, flegmák, egoisták (ÁLTALÁBAN!!!) Nem baj ha van egyéniségük de ne majmolják egymást. Nekem ez a véleményem az ilyen fiúkról.

15/L

2013. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kitűnő tanuló voltam és vagyok is. Nem regisztráltam a fészre és nem is szándékozok. Nem vagyok sem plaza cica, sem aggszűz. Még is az érdekes, figyelemfelkeltő helyes, magabiztos fiúk tettszenek, nem a síró pityogók.

Ez nem jelenti azt, hogy a lányok óránként lefekszenek ezekkel a fiúkkal. Ezeket a híreket mindig oszd el

100 - al. Akkor megkapod a kb. helyes arányt. A többi pedig urbánus legenda. Az érdekes srácok meg inkább a Te szemedben bunkók, mert irigykedsz rájuk, ahelyett, hogy önvizsgálatot tartanál. Kiben is lehet valami hiányosság, mi az ami miatt nekem nincs csajom?

2013. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!