Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak a külsőm tetszik meg a pasiknak, de amint kezdenek megismerni nem képesek küzdeni értem és egy idő után otthagynak? 21/L

Figyelt kérdés
A barátaim szerint sokan meg szoktak nézni az utcán, mert állítólag szép vagyok. Vékony alkat vagyok, nem festem magam, szép az arcom és csinosan, de visszafogottan öltözködök. De soha nem mert eddig egy pasi se odajönni hozzám, csak megnéznek. Eddig egyetlen huszonéves srác volt, aki felfigyelt rám 20 évesen, de ő egy közös baráti társaságban. Neki is a külsőm tetszett meg nagyon, de mikor kezdett egyre jobban megismerni a személyiségem már nem tetszett neki és egy idő után feladta, nem küzdött értem tovább. Azóta rájöttem mennyire fontos számomra, őszintén elmondtam neki az érzéseimet, tényleg törődtem vele, minden nap érdeklődök utána, már mindent megpróbáltam hogy helyrehozzam a dolgokat, de ő már nem is ír és érdeklődik. Túl későn jöttem rá bizonyos dolgokra sajnos és azóta se tudom túltenni magam rajta. Még annyit, hogy már nagyon régóta vágyok egy komoly kapcsolatra, várom, hogy rám találjon az igazi. Sajnos még nem volt kapcsolatom, ami tudom ennyi idősen kicsit fura.
2013. nov. 24. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Van képes küldhetnél. Amugy szerintem csak szar pasikat fogsz ki. Kicsit válogasd meg jobban őket. 25/F
2013. nov. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gondolom túl öntelt vagy és magas a mércéd ezért hagynak a fenébe:D
2013. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezzel most magam alatt is vágom ám a fát. :D azelsőkommentelő
2013. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
miert kene erted barkinek is kuzdenie? az a bajod, hogy azt hiszed, hogy egy szelesvasznas amcsi filmben elsz..
2013. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Senkiért nem kell küzdeni. Akiért küzdeni kell azt az embert nem érdekled.
2013. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5%
Azt hiszem Coco Chanel modnta, hogy az a nő aki nem sminkeli magát, túl sokat képzel magáról. :D Egy kis alapsmink mindenkinek kell, hidd el, kiemeli a vonásokat. Egyébként meg ha a külsőddel minden ok volt, és a belső jegyek utána adják föl, akkor ott gond van. Nézz magadba és fejlődj, ismerd fel a rossz tulajdonságaidat, amik nem vonzóak. Javíts magadon, a külső megfog a belső megtart.
2013. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak nem a megfelelőket fogod ki,mint én is csak fordítva.Tehát én srác vagyok 22 éves,nekem sem volt még kapcsolatom,és én is basszus mindig a "rosszba" fogok bele valamiért,vagy egyáltalán nem is sikerül semmi.Hiába akarok én komoly kapcsolatot,ha nem találok hozzá olyan személyt. :/ Szóval tudom milyen érzés,azért van mert ott van sok másik,akiért nem kell küzdeniük például,és mert nem fogtál ki olyan srácokat,akik megbecsülnének és küzdenének érted.Pedig vannak bőven,köztük én is ilyen vagyok,de ismerek még jó pár ilyet. :)
2013. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1 képet privibe mutathatnál.
2013. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy nem kéne olyan kétségbeesetten a nagy szerelem után epekedni. Mmint ne keresd minden nap, hisz mégis csak ő a férfi és akárki akármit mond, igenis kell neki az élmény, hogy utánad futhat. Ne add magad könnyen. Ügyesen cserkéssz, ejtsd csabdába vmi nagyon szellemes húzással, ami egyedivé tesz. Maradj mindig független, aki nem akar rajta csüngeni állandóan. Hajrá ;)
2013. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Miféle "pasik" - ez egy eset.

Vagy nagyon szőke vagy, vagy ő nagyon szőke hozzád képest.

És mit kellene neked helyrehozod????

2013. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!