Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyáltalán nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyáltalán nem tudok elmenni, akkor érdemes színlelnem az orgazmust?

Figyelt kérdés

5 éve élek nemi életet, és soha nem tudtam elélvezni, pedig megkaptam mindent, ami izgat, megfelelő előjátékot, maga az aktus is úgy zajlott, ahogy nekem bejön, behatolás közben a partner is, én is próbáltunk kézzel rásegíteni, semmi nem működik.

Kezdem úgy érezni, hogy képtelen vagyok rá egyszerűen.

Szerintetek érdemes lenne megjátszanom? A barátom Mindent megtesz, hogy nekem jó legyen, és nem szeretném, ha annyi jönne le neki, hogy nem tudok elmenni vele.. Nem szeretném elvenni a kedvét és az önbizalmát, mert tényleg nagyon élvezem vele, és nagyon jó, csak épp nem tudok elmenni..

Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit tettetek? Szerintetek megjátsszam, hogy adjak neki egy kis "önbizalmat", vagy ne játsszam meg, és akkor talán évekig abban a hitben él, hogy nem tudok elmenni vele?

Mi a jó döntés ilyenkor?

22L (és 23F)


2016. máj. 22. 01:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
#10-es, nekem is ugyanez volt az exemmel, tönkretette a dolog a szexuális életünket, egy idő után nem tudtam vele elhitetni, hogy tényleg élvezem... Hazudni meg nem akartam neki, de lehet jobb lett volna :S
2016. máj. 22. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!