Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes ismerkedni egy depress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ismerkedni egy depressziós, borderline és más mentális problémákkal küszködő nővel, akinek még öngyilkossági hajlama is van? Vagy ez már tényleg túl sok poggyász és nem csak nekem sok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 8. 16:48
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
59%

NEMMENEMMEMENENEMMMMMMMMMM, nem érdemes.

26/F

2016. máj. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
A depresszió kezelhető, a borderline személyiségzavarban én nem hiszek, csak azért lett kitalálva, hogy ha valakire nem lehet ráhúzni a többi személyiségzavart, akkor annak is legyen egy neve, emiatt határ eseti a bprderline magyar neve. Öngyilkossági hajlam a depresszióval mindig együtt jár kisebb vagy nagyobb mértékben. Én adnék egy esélyt a helyedben a kapcsolatnak, mert sokszor egy enyhe depressziót éppen egy párkapcsolat tud helyre hozni.
2016. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak, akkor megvárod amíg segít önmagán és egy pszichológus. Aztán folytathatod a lelki nyugtatását. Fejest ne ugorj bele egyből, mert neked sem lesz jó. Iszonyú sok türelem és kitartás kell hozzá, és alaposan ki kell ismerni belülről, és azt hogy miből gyökerezik a probléma.
2016. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

hangulatbetegség még hagyján,de a legsúlyosabb személyiségzavarral küzdő embert inkább hagyd!


Vagy ha minden vágyad az érzelmi zsarolás és a fenyegetőzés,akkor hajrá:)

2016. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretsz szenvedni,es azt se tudni mindig pontosan,hogy miert is vagy eloveve mar megint,akkor hajra

;)

2016. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
igen
2016. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Én borderline-ként szívesen ismerkednék pl. Nincs öngyilkos hajlamom.
2016. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Csupa ilyen nőm volt egész életemben, leszámítva az öngyilkossági hajlamosat, olyan még csak egy akadt. Abból nem kérek többet, a többi jöhet.
2016. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pasim volt. Én mindenkit óva intenék. Uralkodni akart rajtam, rám hárította az összes problémáját és sosem tudtam boldoggá tenni. Amikor nem látod a másikat boldognak, az nagyon frusztráló tud lenni. Főleg, amikor úgy érzed, hogy ez nem rajtad múlik. Megteszel mindent és mégis minden rossz. 2év8hónap után ő tett ki, aztán 2 hónappal később újra akarta kezdeni. Nemet mondtam, bezárt a kollégiumi szobámba és arra akart kényszeríteni, h végignézzem, ahogy megöli magát. Persze nem halt meg, de én a sürgősségire kerültem, össze kellett varrni, mert elvettem tőle több szúró-vágó cuccot. Szerencsém volt, mozognak még az ujjaim. Életem egyik legrosszabb élménye. Komolyan: kinek kellenek ilyen élmények?
2016. máj. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Messze túl sok poggyász. Nem jó ezt mondani, de tényleg.
2016. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!