Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyit dob az emberen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyit dob az emberen egy mosoly?

Figyelt kérdés
Feltettem badoora magamról két képet, amiken mosolygok, és már 7 lány betettszikelt. Ha olyat rakok fel, amiken nem mosolygok, akkor le se szarnak.
2016. máj. 22. 13:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként tök átlagos vagyok, nincs bennem semmi különleges. A nők nagy része viszont már szép kategóriába esnek nálam, akik belájkoltak.
2016. máj. 22. 13:21
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Egyértelmű. Aki mosolyog, az magabiztosságot sugall. Ki akarna egy olyan emberrel lenni, aki állandóan szomorú?
2016. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Igen, nagyon is! A boldogság ragadós :)

21/L

2016. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Az már biztos, hogy szívesebben nézünk mi is valakire, akiből sugárzik a jókedv, mintsen olyanra, aki komor. Gondolom te is szebbnek találod azt a lányt, aki mosolyog, vagy tévedek? :)
2016. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát egy komor tekintettől még nem tántorít el senki, mivel nekem is vannak/voltak lelki problémáim, és ilyen szempontból át tudom érezni a másik ember gondjait, szóval együtt érzően tudok rájuk gondolni, nem úgy, mint akiktől irtózok. De persze, az nekem is elrettentő azért, ha valaki sose mosolyog, állandóan csak komor. Volt egy ilyen időszakom nekem is, és rengeteget ártottam vele magamnak. De az ember csak önmagának képes segíteni.
2016. máj. 22. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak problémái az életben. De a külvilág felé jobb, ha ezt nem mutatod, mert azért ezt sokan ki is használhatják. Nekem is volt korszakom, ami nem volt könnyű, sőt, de ezt csak a hozzám legközelebb állók tudják, a többi ember pedig lássa azt, hogy azért nem vagyok olyan, mint aki citromba harapott. Egy ilyen oldalon pedig abszolút népszerűbbek az életvidám emberek. (a 4-es válaszoló voltam)
2016. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

@6

Mindenki ezt mondja, hogy ne mutasd ki az érzéseid mások felé, de én meg nem tudok színészkedni. Sose bírtam álarcot viselni. Nekem ami a szívemen az a képemen... :D Nem is igazán érdekel, hogy mások mit gondolnak. Régen érdekelt, és ez nagyon lehúzott.

2016. máj. 22. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!