Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok az utcán idegenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok az utcán idegenekkel flörtölni?

Figyelt kérdés
A filmekben sokszor úgy van, hogy az utcán, tömegközlekedésen, bevásárlóközpontban, bárhol, két idegen ember flörtöl. Szemeznek egymással, egymásra mosolyognak, aztán a pasi leszólítja a csajt és kész a randi. De nekem ez soha nem menne. Soha nem tudnék sem szemezni egy idegen fiúval, sem csak úgy rámosolyodni. Egyszerűen szerintem nagyon hülyén jönne ki, ha mondjuk csak úgy rávigyorognék egy random emberre aki véletlen mondjuk épp mellettem áll a buszmegállóban. Meg más embereknél sem nagyon látom, hogy ilyeneket csinálnának. Van itt aki szokott csak úgy ismeretlenekkel flörtölni?

2015. szept. 21. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Igen én igen, és nagyon sikeres vagyok vele!


Az emberek elidegenedtek egymástól. Azért nem látod sehol.


Én vagyok a kivétel, mert én szeretek ismerkedni. :) És van hozzá elég bátorságom, hogy oda merjek lépni egy számomra szimpatikus csajhoz és elkérjem a számát. :)

2015. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Párom van, nem flörtölök. Sose volt szüksége rá az önbizalmamnak és szerintem nem is fair, az idegenekkel meg bizalmatlan vagyok.
2015. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, elég sokszor ismerkedtem már így de nem lett belőle legfeljebb csak egy randi. És általában én mentem oda a fiúhoz, amit meg előzött a szemezgetés vagy a biztató mosolygás, vagy ha esélyem sem volt rá hogy észre vetessem magam, akkor csak simán oda mentem. A legtöbb fiú nagyon jól szokott reagálni és az első kínos perc után mindig könnyen megy a beszélgetés. Azok akik hülyén reagáltak attól a perctől kezdve már nem is érdekeltek. De ilyen nem nagyon volt.
2015. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg embert rabolnak el évente és nem csak fiatalkorúakat, hanem érett embereket is. Én a helyedben bizalmatlanabb lennék! Persze nem kell félni az utcán, de legyél távolságtartó!
2015. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én szoktam, de csak összenézés, összekacsintás, összemosolygás szinten. Ezt általában a fiúk kezdeményezik.

Ebből beszélgetés még sosem alakult ki. Én sem látok utcán egymástól isegen embereket, akiknél így kialakulna. L21

2015. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*idegen. :D L21
2015. szept. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég furcsán állnak hozzá az emberek manapság már ehhez is... Jézusom... az illyes fajta ismerkedés az egyik leg régebbi módja a párkeresésnek. Nem a kocsijába kell beszállni rögtön csak beszélgetést kezdeményezni.
2015. szept. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Áh, sajnos túl csúnya vagyok ehhez.
2015. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!