Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátaim, és a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátaim, és a barátnőm nem jönnek ki, akkor milyen kompromisszumot lehet kötni?

Figyelt kérdés

A barátaim mindig azzal "zaklattak",hogy szerezzek már barátnőt, mert közülük mindenkinek volt, én meg ott voltam mindig "forever alone"-ba.

Aztán hosszú idő után a sors úgy hozta,hogy sikerült egy barátnőt találnom, akivel nagyon jól elvagyok.

Alapból olyan típus vagyok, aki szeret sok időt eltölteni a barátnőjével, és a korábbi barátnőim mind olyanok voltak,hogy szinte mindig én alkalmazkodtam, és az igényeimhez képest keveset voltunk együtt.

Ez a lány pedig pont olyan mint én, mindig velem akar lenni, és én is vele.

A barátaimmal való találkozás nem sikerült túl jól, olyan kötött volt az egész, és nem érezték jól magukat egymás társaságában.

Így sajnos az utóbbi időben hanyagolom a barátaim, ami tudom,hogy nem jó, de igazából most jól érzem magam nélkülük, szeretek eljárni itthonról ha úgy van, de amióta együtt vagyunk, azóta szívesebben vagyok inkább itthon vele.Nagyon sokat vártam egy ilyen kapcsolatra, de tudom,hogy a barátokkal is lenni kéne, csak nem tudok megoldást találni.

A társaságból szakadt ki néhányan barátnő miatt, és ők később a szakításkor visszajöttek, csak én úgymond "központi" eleme vagyok a társaságnak, mert eredetileg hárman vagyunk legjobb barátok, és körénk csoportosultak még páran, általában barátnőkkel mint írtam, ők a haver kategória.

De a két legjobb barátom közül még senki sem szakadt ki, de igaz,hogy nekik 4 valamint 6 éve fix párkapcsolatuk van.


2016. máj. 22. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha látják rajtad, hogy boldog vagy, akkor elfogadják ők is, hogy kicsit átalakul a velük való kapcsolatod. Bár azért ne hagyd, hogy megszakadjon teljesen. Illetve ha eltelik egy kis idő, akkor újra megpróbálhatod bevinni a társaságba a barátnődet, lehet, hogy csak akkor nem volt túl jó napjuk egyiküknek sem.
2016. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát mégis milyenre gondoltál? Mondjuk arra, hogy néha elszakadsz a barátnődtől és velük is foglalkozol. Ennyi. Nem tűnik el addig a csaj amíg nem vele vagy.

Végülis nem muszáj, csak aztán amikor szakítotok akkor ne menj hozzájuk vissza sírva mert az undorító kihasználás.

2016. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Talalkozz egy orara a barataiddal heti 1-szer, aztan lepj le a baratnodhoz. Termeszetes, h vele akarsz lenni. En megertelek: en is sokaig voltam szingli. A barataidnak elfogadoaknak kell lenniuk a baratnoddel szemben, nem uldozhetik el. Ezt mondd meg nekik: o boldogga tesz, fogadjak el.

A baratid reszerol kell elfogadas.

Legyel nagyon boldog a baratnoddel! Nagyon aranyos a kerdesed.

N

2016. máj. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!