Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is állandóan bepofázik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is állandóan bepofázik a pasija, mikor vezet?

Figyelt kérdés

Bocsánat, lehet kicsit csúnyán fejeztem ki magam, de más nem jutott az eszembe. Állandóan csak azt hallom, hogy túl lassan megyek, ne fékezzek ilyen hirtelen, piros, álljak meg (mintha nem tudnám), ne menjek ilyen közel a másik autóhoz, ne ide parkoljak, hogy lehet így parkolni, nézzem már az utat, menjek már gyorsabban, soha nem érünk oda, stb. Én meg már tiszta ideg vagyok, és persze, hogy mindent elhibázok. Persze, ha az ő autójával megyünk, akkor nekem kuss van ott, egy szót sem szólhatok.

Másnak is ezt csinálja a pasija? Fiúk, miért jó ez nektek?


L/22


2016. máj. 22. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Dobd ki a kretént.
2016. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%

XD Én is ilyen vagyok.....

Mondjuk a szívem ennyire nem sértődékeny. Én tapasztalt vezető vagyok, ő pedig nem.

Igenis mondani kell néha és tanítani kell. 50 táblánál ne menjünk már 40-45 -tel...........

2016. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezért kellene a konyhában maradnod. Ott ez nem fordulna elő.
2016. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen pasim, mondjuk csak pár hónapig.:)

Még az is baj volt, hogy nem előztem,akkor, amikor ő úgy gondolta simán lehet, este autóúton, 100km h sebességnél.

Mondjuk ő másban is mindig osztotta a tutit.

Nem illettünk össze.ennyi.

Sem előtte sem azóta nem ült még olyan ember mellettem, aki kritizált volna.Nem is értem, hogy akkor és ott miért nem tettem ki az autómból...

2016. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha csak ez a bajod vele, akkor vigyél egy tekercs leukoplastot és tekerd be indulás előtt a száját.
2016. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Tipikus,igen.

Viszont én soha nem törtem össze az autót ,ő meg sajnos...

2016. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mért az összes férfitól kérdezed? A pasid csinálja vagy a világ összes férfija? Mert nem mindegy.
2016. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es, akinek nem inge, nem veszi magára!
2016. máj. 22. 19:48
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
en csendben imadkozni szoktam!
2016. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
:D
2016. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!