Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok nok! Ti milyen fiura,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok nok! Ti milyen fiura, ferfira vagytok? Mind kulso mind belso?

Figyelt kérdés

2016. máj. 23. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Olyan férfira vágytam, aki nagyon intelligens és művelt, céltudatos, ambiciózus, önálló, érett, szellemi partner, hozzám hasonló értékrenddel és életstílussal rendelkezik, figyelmes, gondoskodó, akivel hasonló az igényszintünk minden téren (pl. közös programok, szex minősége és mennyisége) és aki nagyon tud szeretni és szeretve lenni.

Külső: tudjak hozzá vonzódni. (Nem volt ideálom, sokféle típusú férfi tud tetszeni, de leginkább az átlagos testalkatú, nálam kb. fél-egy fejjel magasabb, barna hajú férfiak keltették fel a figyelmem.)

A múlt idő azért van, mert egy éve megtaláltam a számomra ideális társat. :)

(Úgy, hogy semmiben nem kellett lejjebb adnom az igényeimből, sőt, még felül is múlja az elképzeléseimet.)

2016. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
48%

Nekem volt ideálom. Külsőre és belsőre is.

A belső többé kevésbé stimmt. A külső az kb. egyáltalán nem.


Nálam a belső értékek súlyozottabban vannak mint a külső. De amiért én a legjobban szeretem, hogy mindent meg tudunk beszélni. Őszintén. Elmondanom neki, ha valaki tetszik, és viszont. Nincsenek tabu témák max nem értük egyet. Leginkább ezt értékelem benne a legjobban, hogy minden kisstílűség, játszma nélkül meg lehet benne bízni. Ha gond van, akkor keressük a közös nevezőt és nem egy büszkeségi kérdés lesz belőle vagy erőfitogtatás.

2016. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Külső: legyen magasabb nálam, ha felveszek egy magasabb sarkú cipőt (nem ilyen nagyon magasra kell gondolni), én 157 centi vagyok. Legyen ápolt, de ne legyen ilyen piperkőc páwa cicafiú. Nem egy hátrány, ha szőrösebb típus (arcszőrzet legyen karban tartva, de a szakáll, borosta nem követelmény, a lényeg, hogy álljon neki jól... de az már jó pont, ha szőrös a mellkasa). Testalkatra az átlagos, ill. nagyobb darab (nem izmosság értelemben) férfiakat kedvelem... de a lényeg, hogy ne legyen izomtibi, nagyon gebe (beesett mellkas pl.) és szumóbirkózó alkat sem. Általában a barna haj, barna szem párosítás jün be leginkább, de ilyen téren nem vagyok válogatós. Öltözködés egyszerű és inkább elegáns.


Belső:

- hűséges

- figyelmes (de nem papucs vagy nyálas)

- férfias, határozott (nem egyenlő azzal, hogy bunkó)

- okos, intelligens, művelt, tájékozott

- passzol a humora az enyémhez

- vannak ambíciói, életcéljai, és tesz is értük

- nem anyuci picia fiacskája, aki megsértődik, ha a mamát vki kritizálni meri

- van igénye a kimozdulásra

2016. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akivel összeillünk. Nem igazán lehet ezt definiálni, egy ideje meg tudom, hogy fölösleges is, mert nem tudom jól megismerni az embereket, ha hamar beskatulyázom őket. Egyébként nekem a legfontosabb mindig is az volt, hogy a párom a barátom is legyen, stabil, erős kapcsolatunk legyen, ne csak a hirtelen fellángolás, mert az előbb utóbb eltűnik és marad a nagy semmi. Emiatt külső tekintetében elég széles a skála. Példának okáért a párom, akivel már 5 éve együtt vagyok, egyáltalán nem tetszett, mikor először találkoztunk. Aztán ahogy egyre jobban megismertem, egyre közelebb kerültünk, úgy kezdtem vonzódni hozzá, most meg már nem adnám semmiért.
2016. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
# 2: Igen, ez a "mindent meg tudunk beszélni" nagyon fontos érték az én kapcsolatomban is. Nincsenek hisztik, játszmák, találgatások, sértődések, ellenben törekszünk a fontos nevezőre. Én ezt azért nem említettem, mert ez az ismerkedésnél még nem derül ki, csak a kapcsolat során alakul ki, a két fél együttműködéséből (mert ehhez tényleg mindketten kellünk), de valóban fontos, hogy meglegyenek az ehhez szükséges képességek.
2016. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki megnevettet....aki mellett jó reggel felébredni.
2016. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Belső: introvertált, otthonülő, kevés baráttal/ismerőssel, ne legyen igénye társaságra. Ízlése nagyjából egyezzen az enyémmel (könyvek, filmek , zene terén), lehessen vele beszélgetni. Szeresse az állatokat. Az se baj, ha nem fogyaszt húst. Ne legyen nyálas és romantikus, attól rosszul vagyok, a humort annál inkább díjazom. Ja és ne legyen finnyás, eléggé elbánt velem a természet, ami a külsőségeket illeti:D

Külső: Hm. Legyen átlagos. Vékony testalkatú, velem egymagas vagy magasabb (163 centit nem nehéz überelni), se a túl hosszú, se a túl rövid haj nem jön be. Nem kifejezetten vonz az arcszőrzet se, inkább az olyanokat kedvelem, akik fiatalabbnak néznek ki a koruknál.

2016. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én megtaláltam akit kerestem, szóval leírom hogy ő hogyan néz ki és milyen tulajdonságai vannak.

180 cm, macis testalkatú, hullámos, szőkés-barna, vállig érő haj, hatalmas, zöld szemek, szakáll, hosszú szempillák, gödröcskés, helyes pofi.

Kb. teljesen egyezik az ízlésünk és gondolkodásmódunk, a jövőképünk, 100 %-ig önmagunkat adjuk egymás mellett. Őszinte, hűséges, kedves, odaadó, barátságos, önzetlen, humoros, nem ostoba, és az egyik legfontosabb, hogy szeret.

A szex vele a legjobb, mindig kíván és mindig az a legfontosabb neki, hogy én is élvezzem.

2016. máj. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!