Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb nem is foglalkozni ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb nem is foglalkozni ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés
Régről ismerek egy lányt, 22 éves és 21 évesen összejött egy 16 éves fiúval aki menő focista. (Jó azért ne hogy azt gondoljátok sztárfocista, csak itt a megyében ilyen sztár meg 10 ezer feletti követője van fb-n sok lájkkal.) A kapcsolatuk abból állt hogy a fiú mások előtt alázta, híresztelte a szextörténeteket, megcsalta a lányt és többször dobta is. Aztán végül is vége lett a kapcsolatuknak. A lány szép, értelmes de senki nem érti miért volt jó ez neki. Napokban rám írt fb-n és ma együtt kávéztunk, beszélgettünk...de sajnos nem tudom elfelejteni azt ami róla terjedt. Azt mondta szerelmes volt azért volt "elvakult" és azért tűrte hogy egy 16 éves alázza. De komolyan....te hogy lennél ezek után együtt egy ilyen lánnyal? Teljesen lerombolta a képet magáról. Szépnek szép...értelmesnek értelmes....de valójában mégsem.
2016. máj. 23. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
szerelmes volt mit nem lehet ezen érteni és ? -.-
2016. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Elkovetett egy hibat. Emiatt nem kell elitelni. Rengetegen kovetnek el hibat parkapcsolatban.

Inkabb azt a ferget kell elitelni aki tonkre vagta ezt a szegeny lanyt.

Nyugodtan ismerkedj, randizgass vele aztan majd meglatod hogy alakul. Ne az az eloutelet vezerwljen ami a focista ficsur alakitott ki rola. Az inkabb a fiukat minositi es nem a lanyt.

2016. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1: Attól mert szerelmes valaki nem kell ész nélkül élni. Nem kell hagyni hogy megalázzák. (Szerintem.)

#2: A lányt is minősíti...hiszen tűrte.

2016. máj. 23. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Turte. Es? O a tipikus aldozat. A gyenge ember akit lehet buntetlenul bantani. Ezert nem marasztalhatod el, hogy ilyen lelki alkat. Egyeros ferfi kell neki aki tamaszt nyujt es megvedi.
2016. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fiú egy szemét,nagyképű majd vissza kapja az élettől tiszta sor.


Viszont a lányt nem értem.Ha tényleg olyan okos akkor miért tűrte a megaláztatásokat?Sosem tudtam elfogadni az ilyen lányokat,és nem is fogom.

Az úgy oké lenne hogy egyszer átvágta a srác a lányt és a csaj instant szakított volna vele.

De hogy megcsalja és meg is alázza ráadásul még ő dobja ki...

Nem tudom,tedd azt amit jónak látsz de én a helyedben messziről elkerülném mert ha egyszer hagyta hogy ilyen módon bánjanak vele akkor a fejével nem lehet minden rendben és ha ott nincs minden rendben akkor később te ihatod meg a levét ha összejössz vele.

2016. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Az dobja rá az első követ aki sosem követett el hibát (ami valószínűleg nem te leszel).
2016. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

Rajtad áll, a te döntésed, hogy ezek után milyen szemmel tudsz rá nézni. Egy 21 éves ember már nem kisgyerek, hogy elvakítsa a rózsaszín köd. Egy minimális felelősségtudat azért lehetett volna benne, de valószínűleg csak a felszínes dolgok jöttek be neki a srácból, különben nem tűrte volna.

Ha ezek után tudsz rá nőként nézni, akkor nyugodtan gyere vele össze. Én nem tudnék, nem látok benne tartást.


Mondjuk az számomra elég kiábrándító, hogy ha fordított esetet írtál volna, egyből jöttek volna a kommentek, hogy a pasi papucs és nem lehet rá férfiként nézni a határozatlansága miatt és hogy nem áll ki magáért. Most meg áldozat az illető... Egyenlőség powa! És lehet rám ugrani és lepontozni.

2016. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!