Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik mellett döntsek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik mellett döntsek? Alkohol vagy sport? Lányok nektek melyik jönne be jobban?

Figyelt kérdés

Először is nem tudom hogy ez a kérdés melyik kategóriába tartozik?

Eljárok bulizni és e mellett sportolok(gyúrás) is de azt mondják a 2 nem nagyon megy együtt. Mind2-t élvezem mind2nek megvannak az előnyei és hátrányai. Mind2-t azért csinálom mert barátnőt szeretnék de nem jön össze. Ha az első mellett döntök akkor a távoli jövőbe gyenge leszek a sok piától elsorvadnak az izmaim, egyszóval alkoholista leszek, de nagyobb esélyem van csajt szerezni. Ha a sport mellet döntök akkor azt rendesen kell csinálnom veszek tápkieget (amit ha piával együtt szedek nem ér semmit) 5-10 év alatt szépen kigyúrom magam, jól érezném magam a bőrömben, de mivel nem járnék el ezért csajt nem tudnék szerezni... Ez egy ördögi kör amiből szerintem csak rosszul jöhetek ki. Lécci segítsetek. 18F.


2010. ápr. 10. 15:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

sztem nem az alkoholért, vagy a bicepszedért szeretenének a csajok:) Ha tápkieggel akarsz gyurni, télleg en nagyon igyál alkoholtartalmút, bár nemtudom mi értelme van.:) azzal hogy gyursz, és 2 hetente elmész bulizni sztem nem kell döntést hoznod meliyket válaszd:) a csajozást meg megkell tanulni, hogy bánj a lánoykkal, h hamar kiismerd mi lehet ami neki bejön stb.... ez egy nagyon hosszú fojamat de megéri:D

18/F

2010. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

*folyamat

18 f

2010. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Te hülye vagy. Attól h megiszol néha pár sört még nem leszel alkoholista. A másik h a legtöbb csajnak nem teccenek az izomállatok, csak a kicsit izmos, sportos srácok. Szal mindkettőt csinálhatod, nem kell ilyen végletekben gondolkozni.
2010. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Aki ennyire komolyan gyúrmázik, hogy tápkieg, meg nulla alkohol, az általában már inkább undorítóan néz ki, mint vonzóan. Remélem ez segít a döntésben...


23L

2010. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

15:11


Igen, ez a lényeg. Nagyon jól mondtad.

2010. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
most heti 2 edzés és péntek szombat buli van nem iszok semmit de a kondiba mondják h ha piálok ugyanilyen gyenge maradok ezért kérdeztem meg.
2010. ápr. 10. 15:16
 7/29 anonim ***** válasza:
szerintem ha ennyire szélsőséges és "ráállós" vagy, akkor inkább a házimunkára állj rá, az mindig van, és állandóan kell csinálni....és a lányok is imádni fogják!
2010. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Sportolj és az edzőteremben szedj fel egy csinos csajt. ;) Discoba amúgy is csak alkalmi kapcsolatok lennének...
2010. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Attól hogy kijársz bulizni nem muszáj alkoholt inni, az meg a másik, hogy mi a faszomért lenne egy elkúrt alkesznek több esélye a csajoknál mint egy normális embernek?
2010. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
mert buliban vannak csajok illetve buliba mennek pasizni.
2010. ápr. 10. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!