Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy számodra elérhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy számodra elérhetetlen nőért/férfiért küzdenél ha kapnál "jeleket"?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 23:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy inkább megpróbálnám vele tisztázni, már ha egyértelműen van mit.
2016. máj. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Senkiért nem küzdenék.
2016. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Senkit se tartok elérhetetlennek, aki nincs boldog kapcsolatban vki mással és nem a világ túlsó felén él vagy esetleg nem vmi celeb. Ha egyik sincs érvényben akkor nem elérhetetlen => kezdeményeznék, 'küzdenék'
2016. máj. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
3-as... :DDDDD
2016. máj. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert 100.000% hogy szemétkedik csak.
2016. máj. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én küzdenék.

de nagyon nehezen hihető, ha egy nő pont engem akarna, amikor bárki százat könnyen megkapna, akik sokkal jobbak mint én

2016. máj. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyrészt nálam nincs ilyen kategória, hogy "elérhetetlen". Másrészt nem küzdenék én senkiért.
2016. máj. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Annyit egy nő se ér, hogy küzdj érte. Azt hiszik, hogy azért mert van egy forró lyukuk meg két mellük akkor ők már felsőbbrendűek.
2016. máj. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

#9

Ja, egy nőért se érdemes küzdeni. Én négyszer koppantam, mire megtanultam ezt a leckét. Egyébként is vonzóbb vagy a nők szemében, ha szarsz rájuk, és úgy viselkedsz, mintha valami elérhetetlen valaki lennél számukra. Ez vonzza őket.

2016. máj. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Blade Bone ***** válasza:
Nem minden a jel... Megesik az is, hogy túl makacs az illető és saját magába próbálja temetni az érzéseit. :/ Egy lányért küzdenék csak, de senki másért...
2016. máj. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!