Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számodra milyen az elérhetetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra milyen az elérhetetlen nő?

Figyelt kérdés

Akit soha nem közelítesz meg, mert úgy hiszed sosem lehetne a tiéd.

Ha lehet mutass képet. Tulajdonságok is jöhetnek nem feltétlen külső.


2012. márc. 6. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Cyan. :D
2012. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a barátnőmön kívül az összeset annak tekintem. csak ő kell nekem.
2012. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3 éve arra jöttem rá hogy nincs elérhetetlen nő, viszont lehet hogy van megtarthatatlan nő. Most próbálok felnőni a feladathoz. (persze van ezernyi olyan nő aki egyébként elérhetetlen a számomra, de azokat többnyire nem is akarom elérni, és nem azért mert elérhetetlenek)
2012. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most nemár, hogy egy elérhetetlen nőhöz linkeltél egy segget?:D Amúgy akit magamnál érettebbnek, okosabbnak gondolok, azt én elérhetetlennek tartom.
2012. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, ha neked nincs elérhetetlen nő. Hidd el, a legtöbb embernek van.
2012. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs elérhetetlen nő, csak a férfin múlik, hogy elég tökös -e, aki nen így gondolja egyen mézet.17/f
2012. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés azért nehéz, mert nagyon sok szupercsaj arra panaszkodik, hogy nem merik őket megszólítani a pasik.

Szerintem nem jár senki rosszul, ha a legszebb nőt a környéken megszólítja és nem tolakodva, hanem lassan összeismerkedve megdicséred, segítesz neki, puhatolózol nála. Ha nem jön össze nem vesztettél többet, mint amilyen előtte volt a helyzet. Ha "rádfanyalodik", akkor meg próbáld megtartani és légy magadra büszke.


Én tavaly elbénáztam, mert 2 órán keresztül nem szólítottam meg a velem szemben ülő (25-28 éves) gyönyörű lányt a vonaton. Azóta bánom ezt a lépést, már-már az internetes keresésen járt az eszem. Csak az a gáz, hogy rajtam is és rajta is karikagyűrű volt. A feleségem óta nem dobogtatta meg így a szívemet senki (1993)! De ettől még lehetett volna egy szép utam ...


Sok nő várja a normális pasikat. Sajnos azt veszem észre, hogy a világ az elmúlt 20 évben nagyon megváltozott. Persze ennek vannak előnyei (könnyű szexuális élmény, elhivatottabb és bevállalósabb lányok), de hátrányai is: semmi gőzötök nincs egy normális párkapcsolat kialakítására. Kevés házasság, kevés lekötöttség, kevés gyerek, egyéni sikerek hajszolása. A házasság PONT az ellenkezőjéről szól. ...


Ha neked nincs nejed és gyermekeid, akkor nem tudom mitől vagy bátortalan!


42/F

2012. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs már ilyen gondom, mert elértem a magabiztosságomnak azt a szintjét, hogy akit akarok, azt megkapom. Most már ideje feleséget választani.


25F

2012. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menyasszonyomat hittem annak, de tévedtem :D
2012. márc. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!