Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy számodra elérhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy számodra elérhetetlen nőért/férfiért küzdenél ha kapnál "jeleket"?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 23:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nyilván, de csak ha pozitív jeleket küld:-) N
2016. máj. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én sem küzdenék senkiért. nem vagyok én római katona.
2016. máj. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha vannak "jelek" - ráadásul annyira egyértelmûek, higy én is észre beszem ôket -, akkor annyira azért valószínûleg nem elérhetetlen a nô.


De amúgy a tiszta megoldások híve vagyok, tehát ha szeretnék tôle valamit, akkor azt egyértelmûvé teszem, hogy válasszon: lát-e esélyt a dologra vagy sem.

Ha ô is lát meg én is, akkor próbálkozom.

Ha nem lát - vagy legalábbis ezt nem adja egyértelmûen a tudtomra -, akkor hagynám a fenébe. Ha nincs esélyem nála, akkor azért; ha csak nem tudja, hogy mit akar, vagy csak teszi az agyát, akkor meg azért.

2016. máj. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
már konkrétan küzdeni kell, az
2016. máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Bocs, véletlenül elment.

Ha vkiért már konkrétan küzdeni kell, az régen rossz. Ha annyira akar, neki is ugyanannyit bele kell tenni az ismerkedésbe, nem úgy van, hogy ő küld jeleket, aztán várja, hogy én csússzak előtte... amit lehet, megteszem, érdeklődöm iránta stb., qaztán ha látom, hogy mással kell érte küzdenem, akkor látom, hogy nem én vagyok az egyes számú választás... ha annyira engem akarna, tudná azonnal...

2016. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem küzdenék senkiért, ha valaki elérhetetlen, akkor pedig pláne nem kattogok rajta.


A "jeleket" amúgy is baromi könnyű félreérteni és még könnyebb beleolvasni dolgokat, amiket hiába szeretnénk, nem feltétlenül vannak ott.


Ha egy férfi akar tőlem valamit, akkor 1. nem kell érte küzdeni, 2. nem elérhetetlen.

2016. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi akar valamit akkor felhív, érdeklődik, ha más nem megkérdezi, hogy szolgál az egészségem. Jelek?....És ha másik városban él, hogy küld jeleket, tüzet rak? Küzdeni nem küzdök, ha nem foglalkozik velem, ha elérhetetlennek tűnik az azért van, mert nem keres mondjuk?:P
2016. máj. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!