Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell meglett férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell meglett férfiaknak ott alvós buli és kedves feleségek hogyan kezelitek ezt?

Figyelt kérdés

Leszögezném,h már nem vagyunk 'csitrik'... 38 évesek múltunk! Férjem haveri köre több városban élőkből tevődik össze....ezért mikor összeröffenek,akkor az egy bizonyos városban történik és ilyenkor a családját egy napra és egy éjszakára 'elhagyva' bulizgat.

Hányásig hülyére issza magát!! Ezt rettenetesen nehezen viselem,-már előtte napokkal és utána napokig szőrnyű légkör uralkodik köztünk........ Ettől a kéthavonta kialakuló problémától eltekintve nagyon jó a házasságunk!!

Egyszerűen gyűlölöm....férjem megérti,h nem vagyok tőle boldog,csak azt nem,h miért-mondván a bebaszcsizáson kívűl semmi rosszat nem csinál,csak kiengedi a gőzt! De könyörgöm!-40-50 évesen,!-legyünk már felelősségtudóbbak és menjenek el kártyázni,röhögni,dumálni....és jöjjön haza!! vagy velem van baj?......

Kellene pár hasznos,jó tanács,h ne hülyüljek bele!!!!

Köszönöm.


2016. máj. 24. 11:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
62%
Veled van a baj :-P Örülj neki, hogy nem otthon hány össze mindent. Nekem volt olyan buli, hogy másnap délben mentem hazafelé, a feleségem lent volt a ház előtt a gyerekkel és már messziről röhögve kiabált, hogy még nem kell hazamennem, ahogy elnézi :-D
2016. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Irigylem a feleséged hozzáállását!! ..és bár ne úgy éreznék... ahogy... hidd el,h nekem a legrosszabb!-az,h velem van a baj..az nem segített :) ..de köszi,h fáradoztál a hozzaszólással!
2016. máj. 24. 11:18
 3/35 anonim ***** válasza:
45%
Miért akarod meghatározni, hogy ő hogyan érezze jól magát? Ha nem csal meg, egyébként rendben van a kapcsolatotok, akkor miért kell ilyen pitiáner dolgokon fennakadni? Ő így szeretné fiatalnak érezni magát. Még ha ezt te hülyeségnek tartod is, miért nem lehet ennyit tolerálni? Te talán tökéletes vagy, semmi hepped nincs, amit ő elnéz neked? Aztán ne csodálkozz, ha egyszer váratlanul elcuccol és nem látod többet. Hárpia.
2016. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
42%

Ez olyan alkesz lesz 10 év múlva, hogy csak úgy dörög.


#1


Nálatok az "eltérő kultúrában" kicsit máshogy működnek a dolgok. A telepen senkit nem zavarnak ezek.

2016. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
24%
Én se bírnám elviselni a helyedben. Viszont én úgy szelektálok, hogy az ilyen örök alkoholista kamaszokkal eleve nem állok le. Más megoldás nincs. Hiába tűrsz, neked rossz lesz mindig és zavarni fog. Akkor nem fog zavarni ha már nem szereted hanem mással csalod addig ameddig bulizik. Persze ez nem jó, csak ez az egyetlen helyzet amikor már nem fog érdekelni...
2016. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
76%

Nekem önmagában azzal lenne gondom, hogy ez az "elmegyünk berúgni" olyan kamasz színvonal...

Vannak a baráti körben "pasis" bulik, például elmennek evezni pár napra, és nyilván ott este van lerészegedés is, de legalább összességében valamilyen értelmes program, sportolnak, természetben vannak, stb.

Azt hiszem, nem tudnék olyan emberrel lenni, akinek a szórakozást az jelenti, hogy berúg a haverokkal...

2016. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Anikó??
2016. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
19%
Fura egy helyzet ez. Mi külföldön élünk, hol hozzánk jönnek látogatni, hol mi megyünk, de hogy ottalvós bulira menjen bármelyikünk... az a tinik szokása, nem a felnőtteké, pláne nem a házasembereké.
2016. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, kell neki is néha egy kis kikapcsolódás. Ezeken a napokon miért nem tartasz te is egy csajos estét a barátnőiddel?
2016. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Kedves #3-as válaszoló!!

Ettől egyáltalán nem vagyok hárpia ...ebben biztos vagyok!! Ha pedig egy férj ez miatt cuccol el......... háát..... akkor inkább és legyen boldog a 'kedves' haverjaival!!!

2016. máj. 24. 12:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!