Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Még nyáron történt meg velem a következő eset, de azóta is sokszor emlegetem a baráti társaságban. Kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok, hogyan álltok ehhez a témához, szerintetek igaza volt-e a srácnak.


Koncerten voltunk egy barátnőmmel (ugrálós-táncolós rockzene), ő elment mosdóba, addig én egyedül maradtam a tömegben (21 éves lány vagyok). Odajött egy srác az egyik szám közepén, táncolni akart velem, megfogta a kezem stb., mire én jeleztem neki, hogy köszi, de ehhez nincsen kedvem. Ő látszólag megértette, de aztán ugyanúgy ott maradt mellettem, próbált hozzámérni, bevonni a táncba, aztán visszajött a barátnőm, és kicsit arrébb mentünk. Kb. 10 perc múlva vége volt a koncertnek, és odajött a srác, bemutatkozott, én is bemutatkoztam, és a következő párbeszéd zajlott le:


- Maradsz még? Meghívhatlak egy sörre?

- Ez nagyon kedves tőled, de megyek haza, és nincs kedvem veled sörözni, ne haragudj.

- Naa, csak egy sör, fogadd el...

- Ne haragudj, de nem szeretném, köszönöm.

- Hát jó nagy bunkó vagy, mégis hogy képzeled, hogy meghívlak sörre, és nem fogadod el...

- Figyelj, én nem vagyok olyan lány, aki szívesen lehúzza a srácokat ingyen piával, amikor nem akar tőlük semmit. Szerintem ez így fair, én nem szeretnék ismerkedni, nem szeretnék inni veled, és ezért nem foglak kihasználni sem.

- Hát szerintem meg az a pofátlan (!!) dolog, hogy elutasítod.

- Nem szeretnék tőled semmit, a sör után sem, szóval nem gondolom, hogy pofátlan dolog lenne nyíltan jelezni ezt. Nem akarom, hogy azt hidd, hogy szabad a pálya, mert nem.


És akkor ez még pár mondaton keresztül így ment, borzasztóan ki volt akadva, mindennek elhordott, mert szerinte kötelező elfogadnom, ha valaki meg akar hívni. Aztán végül sikerült leráznom, és elindultunk haza, de kb. sokkban voltam, hogy ezt mégis hogy gondolta. Én azt hittem, hogy tök normálisan lereagálja, hogy ha nem akarok tőle semmit, akkor nem fogok úgy csinálni, mintha ez így lenne, csak azért, hogy ihassak ingyen valamit. Mellékesen van barátom, de ezt nem mondtam neki, hiszen ha szingli lettem volna, akkor is meg lett volna a jogom ahhoz, hogy ne akarjak vele vagy bárki mással ismerkedni.


Mi a véleményetek, én voltam a bunkó, vagy ő áll nagyon furán ehhez a dologhoz? Srácok, ti mit reagálnátok, hogyha valaki így elutasítaná a közeledéseteket? Lányok, veletek volt már ilyen?



2016. máj. 13. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem így, akkor hogyan másképp lehetne elutasítani egy srácot?! Ez teljesen korrekt volt tőled és normális keretek között tudattad vele, hogy nem szeretnél vele inni. Nem értem min háborodott fel. (Bár könnyen lehet, hogy volt már benne néhány sör és ha józanul nézhetné magát, akkor égne a feje.)
2016. máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szó szerinti az idézet és hanglejtésben stílusba is normális volt akkor nem voltált bunkó. Én elköszöntem volna a srác helyébe és tovább állok. Elég érdekes volt a srác reakciója. Szerintem korrekt hozzá állás, hogyha nem akarsz ismerkedni illedelmesen vissza utasítod a meghívást.

26/F

2016. máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2%

Aki k...rvának áll, miért csodálkozik azon ha megb...sszák?


A második sorban így kellett volna történnie:

- Nem köszi. Szia!

És otthagyod.

2016. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen értetlen srácok miatt van, hogy később a következőt már elsőre erélyesebben küldöd el. Sajnos vannak ilyen srácok is, aztán a normálisabbja szív miatta. Nem a te hibád, gyökér volt szegényke.
2016. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Tánc közben sem úgy viselkedett, mint aki megérti, mi az, hogy "nem". Bár fogadok, rögtön leszállt volna rólad, ha azt mondod, van barátod.
2016. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3:

Nem olyan könnyű így lezárni egy beszélgetést, ha jön utánad a srác. Igaz, nem írtam le, de ezt a párbeszédet úgy kell elképzelni, hogy mi közben sétáltunk kifelé a helyről a barátnőmmel, ez meg jött mellettünk... És egyébként nem gondolom, hogy bármilyen szinten idevaló lenne az idézett "bölcsességed".


5:

Olyan is volt már, az meg azt reagálta, hogy "Persze, könnyű ezt hazudni, ti nők mindig ezt hazudjátok, legalább egyenes lennél és nem ezt kamuznád"

2016. máj. 13. 13:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na az utóbbi nekem is ismerős. Még én voltam a szemét hazug p.csa, hogy képzelem, hogy hazudok. Ha meg nem mondom meg, akkor meg szintén p.csa vagyok, hogy nem adok esélyt. Van sok ilyen gyökér. Te is kifogtál egy ilyet.
2016. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!