Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Mi ez az irrealis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Mi ez az irrealis elvaras?

Figyelt kérdés
Sok ferfi elvarja hogy a no vekony legyen, xs/s meretu de kozben azt is hogy szeressen egyutt enni veluk es konyhatunder legyen. Ha meg salatat eszik akkor huzzak a szajukat hogy jajj de tulzottan odafigyel stb. Tisztelet a kivetelnek
2016. máj. 24. 15:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
13%
napi 20 perc szobabicikli és ehet nyugodtan.
2016. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Kedves elso hozzaszolo! Megnyilvanulasod hangneme pont annyira minosit teged hogy nem ehet komolyan venni a velemenyed ;)
2016. máj. 24. 15:26
 3/22 anonim ***** válasza:
2%
Privátban mégis bírnak sokan :D
2016. máj. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Nyugi, az 1-es 'úriembert' a kutya se veszi komolyan. ^^


Amúgy meg a kérdésed egy buta általánosítás.

Engem pld. nem érdekel ha nem kifejezetten vékony a nő, csak arányos és igényes legyen + ne legyen kifejezetten dagadt, az se érdekel ha nem tud főzni mert én tudok, az pedig imponál ha egészségesen étkezik - ez nem csak salátán élést jelent - és sportol .

2016. máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
úgyse tudjuk leellenőrizni, szóval lehet kamuzol xd
2016. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%

Én megfelelek a leírtaknak.

Viszont aki a salátázósat megszólja,az a teltebb nőket szereti inkább és fontosabb neki az,hogy együtt egyen vele a nő egy jót.

A másik tipust meg nem zavarja a salátázás.Aki meg tényleg ilyen felfogású,az nem intelligens,mert ez így ellentmondás és kevés hasonló van,mint én,aki mindent megeszik és mégis vékony marad.

2016. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én szívesen eszek salátát is a lánnyal. Sőt, ha eljön velem sportolni az már csak extra, de nem elvárás. Persze, legyen nőies, de nem kell az XS.


Egyébként, szívesen megismerném a kedves kérdezőt!

2016. máj. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
6-os. Nehogy azt hidd... ismerek pár olyan férfit, aki kigúnyolja a nőt, ha nem eszi kétpofára a töltött káposztát, hurkát, pacalt, és helyette salátát eszik, mert az nyúltáp meg jaj, de kényes, de ha már 5 kilót feszed, akkor igénytelen disznózza... (és még csak nem is adoniszok)
2016. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
25%

Ez akkora hulye kerdes minthogy sok no elvarja a fel meteres peniszt, engem nem zavar, keressen akkor olyat, lapozni kell tovabb.

Felolem azt eszik a masik amit szeret es akar, nehogy mar meg abba is beleszoljak. A szobabicikli pedig jo dolog a mozgasra ha egyaltalan nem sportol semmit.

2016. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Istenem kinek baj az hogy salátát eszik? Én vele eggyütt ennék salit imádom :3 hus mellé és már a legjobb kaja kész is van :33 nem mindena zabaldahamburgertkilósültkrumplival na mindegy :D
2016. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!