Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan akadtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadtam ki a páromra?

Figyelt kérdés

Történt az, hogy szombaton dolgoztam, reggel fél 9-től este 7-ig. Brutálisan rossz napom volt, a főnököm egy idegbeteg, aki a semmiért is beszólogatott folyamatosan, sok is volt a munka, egyszóval nagyon rossz kedvem volt.


Megbeszéltük pár közös baráttal, hogy kicsit felnézünk a városba. Párom már ott volt egy haverjával, és amikor odaértem, alig foglalkozott velem. Oké, 3-asban vagyunk, nem lehet csak úgy figyelmen kívül hagyni a harmadik félt, nem is ezzel volt a baj.


DE miután megjöttek a többiek, ugyanúgy meg se ölelt igazán, kb 3 óra alatt ha 2 mondatot szólt hozzám meg talán 2 puszit adott, amúgy meg a haverjával gitározott a próbatermükben (először inkább odamentünk a szokásos törzshely helyett). Látszott rajtam, hogy nagyon rossz kedvem van, szó szerint el tudtam volna sírni magam, és ő ahelyett hogy kb 5 percre velem foglalkozott volna, megölelgetett volna, megvigasztalt volna, inkább gitározgatott, és rám se bagózott.


Én végül ezt meguntam, mert ez is csak rátett egy lapáttal a rossz kedvemre, hogy sz*rul érzem magam, és ő még ennyire sem képes.

Szóval bejelentettem, hogy én lelépek, tesóm vár a törzshelyen. Fel se tűnt neki hogy rossz kedvű vagyok, annyira nem figyelt rám. Mikor kimentem, hogy na akkor indulok, kint még meg akart csókolni meg ölelgetni, hogy mért nem várom meg őket, úgyis jönnek mindjárt.

Én elhúzódtam, mondom persze, menjen csak vissza gitározni, és ott hagytam.

Ő nem jött utánam.



Kb egy órával később, az egész társaság is jött a törzshelyre. Végül kibékültünk, de akkor is, így visszagondolva még mindig rosszul esik, de nem tudom, hogy tényleg jogosan esik rosszul, vagy csak túlreagálom a dolgot.

Egyébként tudta, hogy rossz napom van és a főnök kiidegelt, mert ebédszünetben is írtam neki, meg amikor bementem a mosdóba dél után is, hogy mennyire rosszul érzem magam.


Friss kapcsolat, egy hónapja vagyunk együtt.



2016. máj. 25. 16:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 1 hónapos kapcsolatba nem tudnék így reagálni, egyértelmű, hogy a párom az első. Főleg ha tudom , hogy rossz napja van, mert megírja. És tudom hogy találkozni fogok vele nap végén igyekszem meglepni és a kedvében járni ahogy tudok. Igen ez elég gyerekes volt tőle szerintem, de legalább van hova fejlődni.
2016. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!