Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közeledjek a csaj felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek a csaj felé?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt 15 éves.. Régebben csak ugy ismertem mint haver barátnője.. Nem sokat beszéltem vele.. Csak nagyon minimálisan pár szót váltotam vele.. Haverral már rég szakitott.Most szeretném én meg tudni hogy lene e esélyem
2010. ápr. 10. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
"Szia, lenne kedved eljönni velem valahova, harapni valamit vagy sétálni, ilyesmi?"
2010. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De nem ismer annyira hogy igy elhivjam akárhova is..!:S

Nem tudom mit irjak neki emesenen hogy "ismerkedjünk"..

2010. ápr. 10. 19:29
 3/7 anonim válasza:
Sztem kezdésnek jó lenne,ha msn-en kérdezgeted a kedvenc dolgairól,időtöltéseiről,hobbijairól stb.,és ha megismerkedtetek,utána hívd el vhova!így lassan,de biztosan haladsz!:):)
2010. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat..

De azért ugy csak nem irhatok rá hogy szia ismersz? az exed haverja vagyok.. csak azt akarom kérdezni hogy mi a kedvenc filmed...xD

Nem vagyok kreativ..:D szóval segitsetek már..xD

2010. ápr. 10. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:

sztem simán elhívhatod randira, ha szimpi vagy neki eljön, ha nem szolidan visszautasít, és nem pazaroljátok egymás idejét.


ha valakivel megismerkedsz valahol utcán boltban bárban akárhol, azt sem ismered, és mégis eljön egy csomó embernek randira:)

2010. ápr. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szeritnem nyugodtan ra irhatol msn -en hogy szia mizujs veled amugy megismersz vagy valami nincs azzal semmi gond aztan elkezdtek beszelgetni es megismeritek egymast ;)
2010. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sztem ne msn-en v fb-n közeledj felé hanem élőben

velem volt már olyan h egy sráccal csak fb-n beszéltem és aztám élőben meg nem mertem...

2012. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!