Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 vagyok nagyon bejön egy 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 vagyok nagyon bejön egy 13 éves csaj. Hogy közeledjek felé? Hogy hívjam el valahova? És hova? :D

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
egy suliba jártok? vagy honnan ismered, hol szoktál vele találkozni? de amúgy beszélgess vele, és kérdezd meg, hogy nem szeretne-e találkozni veled valamikor.
2010. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

esetleg msn-en beszélj vele.

vagy élőben:D

bár szerintem az utolsó jobb de te tudod:D

dícsérgessed..

azt minden lány szereti:)

sok sikert:)

2010. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szija....Mammut westend akárhova:Dvagy telón vagy msn vagy személyesen
2010. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
msn-em bexart és nem lehet helyrehozni :D. Egy suliba jártunk de nem beszélünk. Köszönöm a biztatást és a válaszokat jöhetnek még :)
2010. márc. 11. 19:47
 5/14 anonim ***** válasza:

ha tudsz korizni akk hívdd el oda..

vagy mozi,séta...

2010. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
én 13 éves lány vok, a pasim 15. mi is egy suliba járunk, és úgy jöttünk össze, hogy az előtt az o.társával jártam. és így felvett msn,és amiután szakítottam az osztálytársával, akkor jött ő. sokat beszélgettünk, utána suliba köszöntünk egymásnak meg minden beszélgettünk, és rá egy hétre ahogy megismertük 1mást, már játunk is. most meg több mint 4 hónapja járunk.
2010. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
a randi hellyel nincs gond vmi kávézőba gondolta mcsak nen tudom hogy szólítsam le
2010. márc. 11. 20:15
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Hívd el legózni!
2010. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
"hívd el legózni!" aaannyii :D:D
2010. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

B.azdmeg ne legyél már hülye. MSN k.urva lejárt dolog, mindig szarakszik. Ezért állt át a felhasználók 40%-a másra. pl: aMSN. [link]

Ami alapból k.urvajó, mert megjeleníti a színkódokat.

2010. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!