Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy undorodtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy undorodtam tőle, most meg megőrülök érte?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

23 éves nő vagyok. :) Nem vagyok híve az egyéjszakás kalandoknak, de már több mint fél éve nem volt senkim. Ezért pár hete egy buliban megismertem egy srácot és bár nem terveztem, de felmentem hozzá. Történt egy két dolog, de nem volt szex. :) Semmit nem tudtam róla( csak hogy 28 éves), és imádkoztam, hogy ez így maradjon... aztán valahogy elkezdtem rá gondolni. Már szinte szerettem volna látni, amikor véletlenül megtaláltam egy közösségi oldalon. Beszélgettünk, örült, hogy megtaláltam, de semmi különös. :)

Viszont én úgy érzem beleéltem magam a helyzetbe, teljesen fel vagyok dobódva, mint egy őrült :D nem is tudom miért... olyan, mintha beleszerettem volna.

Voltatok már így? Ez csak fellángolás? Vagy több?


2016. máj. 26. 19:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése érdekében, attól tartózkodtam, hogy találkozok vele. Nem tőle undorodtam.:D
2016. máj. 26. 19:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy. Ha van baratod, nem fer vele szemben.

N

2016. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 rrrrrreennnnn ***** válasza:
57%

Végülis én nem értem... Mitől undorodtàl akkor???


Semmit nem tudtàl ròla, csak hogy 28 èves és imàdkoztàl, hogy ez így maradjon? Ha sikerül neki 28 éves maradni, megírod, hogy csinàlta?

2016. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értelemszerűen...nem akartam jobban megismerni.
2016. máj. 26. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!