Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megtartjátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vki0824 kérdése:

Ti megtartjátok a párotokkal a "hagyományokat"?

Figyelt kérdés
Hagyományok alatt azt értem hogy mondjuk májusban május kosár vagy fa és egyéb dolgok. Mi nem tartjuk de nem érzem hiánynak ezt az életemben, csak kíváncsi vagyok másoknál ez mennyire szokás. :)
2016. máj. 26. 23:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

Nem.


Szélsőséges tanyavilág meg eldugott Faluháza jellegű kistelepülésk ahol ilyemi még van.

2016. máj. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Kaptam már májusfát (2különböző sráctól.is), de nem "elvárás", örültem viszont neki. Megyeszékhelyen élek, nem eldugott faluban. :)
2016. máj. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
De "megyeszékhely" is valami eldugott déli, igaz-e? :D Békécsaba vagy Szekszárd...? :D
2016. máj. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy ez csak vidéki dolog lenne :)

Én Miskolcon élek és itt is elég sok lány kap virágot ezeken az alkalmakon.

2016. máj. 27. 00:05
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

1,3-as hogy te mekkora bunkó paraszt vagy... :)

Miért lenne eldugott a ország bármely része? Csak mert te Budapesti vagy neked minden vidék meg falu...


Májusfát sose kaptam, alig ismerem a szokást. Húsvétot, valentin-napot, karácsonyt, évfordulót, halloweent tartunk.

2016. máj. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Pécs. :)
2016. máj. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A halloweent hogy tartjátok? Régi álmom hogy rávegyem a párom hogy beöltözzünk de mindig csak elhülyéskedi :D
2016. máj. 27. 00:07
 8/14 ~OnLány~ ***** válasza:

Halloweenkor buliba megyünk, beöltözni nem szoktunk.

Május fát még nem kaptam, itt az én országomban ez nem szokás, mi ilyenkor kimegyünk az erdőbe és ott töltjük a május 1.,2.-át.

Valentinnapkor kapok valami apróságot. Vagy mi számít még hagyománynak? :)

2016. máj. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Házi bulit szoktunk szervezni. És mindenki beöltözik, fotózkodunk, témába vágó játékokat játszunk, feladatokat oldunk meg. Lehet pontokat szerezni amit az este végén csokira vagy édességre lehet beváltani.

Persze alapból mindenki készül alkalomhoz illő sütivel, ragacsával pl.:pókhálós muffin, kókuszgolyó pók, véres ragtapasznak látszó keksz, virslis múmia alakú levelestésztás süti stb. Innivalók is vagy vérpiros vagy almazöld színűek. Évek óta így csináljuk mert mindenki nagyon élvezi. :)

2016. máj. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ezekre gondoltam amiket leírtál bár mi ezek közül a valentin-napot nem tartjuk max. egy vacsi vagy mozi :)

Ez mindenkinél más természetesen nem is azért írtam ki a kérdést hogy bárkit is kritizáljak :)

2016. máj. 27. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!