Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam finoman a tudtara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam finoman a tudtara, hogy a talalkaink nem minosulnek randinak?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy pasival beszelgetni neten, de nem parkapcsolati temaban. Aztan feldobta az otletet, hogy mi lenne, ha talalkoznank.


Oke, ezen mar tul vagyunk, egyebkent semmi randira utalo jel nem volt, peldaul nem ajanlotta fel, hogy fizet es meg csak szoba sem kerultek ezzel kapcsolatos temak.


Hamarosan megint talalkozunk, szinten az o javaslatara. Egyebkent en szeretnek vele baratkozni, nincs ezzel gond, de azert sem hoztam fel egy ujabb talalkozo otletet, hogy nehogy azt higgye, hogy mint ferfi erdekel engem.


Hogy miert gondolom, hogy randinak hiszi esetleg? Mert megis csak egy ferfi meg egy no talalkozik kettesben anelkul, hogy korabbrol ismernek egymast es tapasztalataim szerint a neten nem igazan noi baratokra "vadasznak" a ferfiak. Sot, nem egyszer futottam mar bele olyan helyzetbe, hogy mivel egy ferfival kedves voltam, rogton azt hitte, hogy tetszik nekem, pedig szo sem volt ilyesmirol.


Nem akarom ezt a ferfit szediteni, ha igy is volna, egyebkent total onbizalomhianyos, es emiatt is megteveszto lehet, hogy nem kuldi az un. jeleket. Talan csak nincs hozza batorsaga, titkon viszont remenykedik. :(


Szoval a tudtara szeretnem hozni, hogy mi nem randizgatunk, de nem ilyen direkt modon, mert nagykepunek sem szeretnek tunni. Csak ot akarom megkimelni egy csalodastol. Hogyan lehet finoman ezt a tudtara adni? Peldaul meseljek neki - mint az eletem reszerol - arrol a ferfival, akivel jelenleg komolyabban ismerkedem? (Eddig nem beszeltem rola, mert csak alakul a dolog.) Esetleg emlitsem meg, hogy legkozelebb elhoznam a baratnomet?


Koszi elore is a tanacsokat. :)


23N


2016. máj. 27. 02:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

előző hozzászóló:


nekem a tegnapi nap az e-mailre az jött hogy Bogi (22) csevegni akar veled! - hurrá, fel badoo-ra, majd ott van hogy megnézte az adatlapom, és ugye csevegésre kész. Ráírok hogy "szia" után - várj amíg a partnered válaszol... azaz letiltott :D

2016. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
48%
Ha egy fiú egy lánnyal kettesben akar találkozni akkor az esetek 99%-ban akar tőle valamit. Az lehet, hogy a lányok ilyen esetben kb. 50%-ban csak barátkozni akarnak, de azért nem kell a fejüket a homokba dugni, attól hogy ők nem akarnak semmit, még ismerhetik a férfiakat, tudhatják, hogy ők egész másképp gondolkodnak az ilyen kettes találkákról.
2016. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
74%
Egy biztos: a férfiak ilyenkor nem barátkozni akarnak, az hétszentség. Mondd meg neki olyan hamar, és olyan egyértelműen, ahogy csak tudod, és ne pazarold az ő idejét. A magam, illetve az összes többi férfi nevében előre is köszönöm.
2016. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
43%

"Mondjuk az, hogy megmondja egyenesen, és nem utalgat. A barátok is találkozhatnak kettesben minden további nélkül. A nők sem gondolatolvasók."


Most őszintén, te örülnél annak ha egy fiú rögtön a szemedbe mondaná , hogy "tetszel!" "bejössz nekem", "dugnálak" , "sunáználak" , "komoly kapcsolatot akarok tőled", "járni akarok veled", "menjünk el randizni" "szeretlek" stb.

Ezek annyira erőltetettek, izzadságszagúak, arról nem is beszélve, hogy az ilyen konkrét bepróbálkozások esetén a nő rögtön arra gondol, hogy csak le akarják fektetni, nem alaptalanul, mert ilyen esetekben tényleg csak azt akarja a srác, már olyan kétségbeesetten keresi a párját, hogy simán kell neki valaki.


Ha valóban komolyak a szándékai, akkor sokkal türelmesebb, elhív kettesben ,először meg akar ismerni, nem kezd rögtön az első randin fogdosni, nem erőlteti rögtön a párkapcsolat témát, hanem szépen finom lassan közeledik, az intelligens lányok észreveszik konkrét megmondás nélkül is ha egy férfi odavan értük.

2016. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
A Démon, ezek az e-mailben érkezett csevegni akar veled üzenetek automata rendszer által generált üzenetek, nem a felhasználó küldi. :-)
2016. máj. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Én nőként úgy gondolom, hogy jobb egyenesen közölni a másik féllel, mi a célunk vele. Szóval a megfelelő stílusban, de igen, jobban örülök neki, ha valaki egyértelmű, mint hogyha a füstjelekből kellene kitalálnom, hogy na, vajon mit akarhat, aztán ha megjegyzem, hogy egyébként ne gondolja túl, mert én nem akarok tőle barátságnál többet, akkor meg viszakozik, de azért reménykedik tovább. Nincs ennél kellemetlenebb, mikor látom valakit, hogy többet akarna, de nem utasíthatom vissza egyenesen, mert nem vállalaja fel, ha meg szembesítem vele, hogy észrevettem, akkor hazudik.
2016. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

"Nincs ennél kellemetlenebb, mikor látom valakit, hogy többet akarna, de nem utasíthatom vissza egyenesen, mert nem vállalaja fel"


Miert ne utasithatnad vissza? Elhiv valahova, ami gyanusan randi-szagu, te meg valaszolsz neki, hogy csak tisztazni szeretned, de reszedrol ez csak barati alapon mehet. Lehet, hogy erre majd tagadni fogja, hogy ahh, persze, o is igy gondolta, de attol meg a lenyeg valtozatlan: most mar o is tudja, hogy te hogyan allsz a dologhoz.

2016. máj. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel nincs problémám, de attól még kellemetlen, és ha nem vállalja fel nyíltan, nem hív el, csak félreérthetetlenül úgy viselkedik valaki, akkor nem tudom hogy lebuktatni rendesen. Egyik kollégám csak úgy fogta vissza magát, hogy kerülni kezdtem.
2016. máj. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván minden nő másnak örül. Általában a könnyebben kapható lányok szeretik ha mihamarabb a tárgyra térek, nekik meg is szoktam mondani hamar, és 1-2 találkozó után már az ágyban vagyunk. Akik viszont komoly kapcsolatot akarnak, nem örülnek neki, ha rögtön lerohanják őket, az ilyen nőkhöz türelem kell, nem adják olyan könnyen magukat, de idővel meg lehet hódítani őket.
2016. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Én komoly kapcsolatot szeretnék, soha nem voltam könnyűvérű, de igenis szeretném tudni már az elején, ha valaki csak barátkozni vagy esetleg többet is szeretne, mert akkor én is úgy tudok hozzáállni, hogy akkor érdemes tovább folytatni, vagy inkább kerüljük el egymást.
2016. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!